Jakie gry polecacie?
#16
(14-12-2012, 21:30)cyberiada napisał(a):
(13-12-2012, 16:16)gregormin napisał(a): a może by tak zapomniany metro 2033!!! Big Grin

Co sie dzieje polecacie same starocie - z czego to wynika? Jest tyle nowych i nowszych gier o rozwinietej grafie w sosunku do lat ubiegłych a TU czytam .... Nikt nie poleca GIER On Line gdzie nawiązujesz kontakty poprzez TS z całym światem? I grasz, grasz i grasz

poleciłem gry mmo czytaj uważnie -.- a metro to nie staroć trzeba mieć ostrego kompa żeby na full detalach bez mulenia odpalić, gadanie przez ts dzięki niszczy rozrywkę np w strzelankach gdzie gra się na słuch Smile /

obecnie stwierdzam jako iż jestem starym wyjadaczem chleba jeśli chodzi o mmo to nie ma żadnego f2p dobrego fpsa
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#17
(14-12-2012, 23:57)gregormin napisał(a):
(14-12-2012, 21:30)cyberiada napisał(a):
(13-12-2012, 16:16)gregormin napisał(a): a może by tak zapomniany metro 2033!!! Big Grin

Co sie dzieje polecacie same starocie - z czego to wynika? Jest tyle nowych i nowszych gier o rozwinietej grafie w sosunku do lat ubiegłych a TU czytam .... Nikt nie poleca GIER On Line gdzie nawiązujesz kontakty poprzez TS z całym światem? I grasz, grasz i grasz

poleciłem gry mmo czytaj uważnie -.- a metro to nie staroć trzeba mieć ostrego kompa żeby na full detalach bez mulenia odpalić, gadanie przez ts dzięki niszczy rozrywkę np w strzelankach gdzie gra się na słuch Smile /

obecnie stwierdzam jako iż jestem starym wyjadaczem chleba jeśli chodzi o mmo to nie ma żadnego f2p dobrego fpsa
Ładnie powiedziane - ja jem go o wiele dłużej choć wojakiem nie jestem i nie lubię strzalanek
TS to podstawa prawie w każdej grze On Line
Gram teraz w Skyrim ale jak mi się uda skonczyć ta grę (a jest nadprodukcja modów) to Wracam do AION lub do Kabod Online.

Może za stary na strzelanki jestem - zobaczymy po końcu swiata Big Grin
Odpowiedz
#18
(15-12-2012, 01:13)cyberiada napisał(a):
(14-12-2012, 23:57)gregormin napisał(a):
(14-12-2012, 21:30)cyberiada napisał(a):
(13-12-2012, 16:16)gregormin napisał(a): a może by tak zapomniany metro 2033!!! Big Grin

Co sie dzieje polecacie same starocie - z czego to wynika? Jest tyle nowych i nowszych gier o rozwinietej grafie w sosunku do lat ubiegłych a TU czytam .... Nikt nie poleca GIER On Line gdzie nawiązujesz kontakty poprzez TS z całym światem? I grasz, grasz i grasz

poleciłem gry mmo czytaj uważnie -.- a metro to nie staroć trzeba mieć ostrego kompa żeby na full detalach bez mulenia odpalić, gadanie przez ts dzięki niszczy rozrywkę np w strzelankach gdzie gra się na słuch Smile /

obecnie stwierdzam jako iż jestem starym wyjadaczem chleba jeśli chodzi o mmo to nie ma żadnego f2p dobrego fpsa
Ładnie powiedziane - ja jem go o wiele dłużej choć wojakiem nie jestem i nie lubię strzalanek
TS to podstawa prawie w każdej grze On Line
Gram teraz w Skyrim ale jak mi się uda skonczyć ta grę (a jest nadprodukcja modów) to Wracam do AION lub do Kabod Online.

Może za stary na strzelanki jestem - zobaczymy po końcu swiata Big Grin

wystarczą komendy które są wbudowane w gre np jak w wolfteam na taktyke i na słuch się gra wtedy się wygrywa a ts by wszystko zniszczył
to zależy jeszcze od gry są takie gdzie wogóle nic nie słychać
może i dłużej go jesz ale za to ja b. dużo tytułów sprawdzałem poczynając od starszych w moich myślach został już od dawna zamknięty
"Ferentus" to była gra mmm mmo rpg co najlepsze nie było apteczek Big Grin tylko się najmowało kleryka który nas leczył taki bot npc
można też było warka czy łucznika wynająć i najlepsze grindem się wbijało poziomy i nikt nie mówił że jest żle bo zawsze jakieś party Big Grin pamiętam do dzisiaj jak siedziałem 3godziny w party warkiem żeby 10lv wbić potem się przerzuciłem na cleryka i skończyłem grę jak zamknęli na 50lv
jeszcze jedna gra zapadła mi w pamięci kal online Big Grin
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#19
Niedawno wyszedł planetside 2, f2p fps, godny polecenia. Wczoraj czytałem o ghost recon online, również f2p.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#20
Dla sztrzelców i nie tylko nowość jaką dostałem na e-maila - http://www.thesecretworld.com/buy
Odpowiedz
#21
@Gregormin ale żeś z tym ts'em co niszczy rozgrywkę dowalił. Z pewnością nigdy nie grałeś w żadnym klanie ani nie angażowałeś się bardziej poważnie - ja sam grałem w klanach do CoD 4 i bez tsa to byłaby kicha a nie gra. W żadnym wypadku nie wystarczają komendy wbudowane - Taka jest prawda.

A co do gier multi to polecam gorąco Mount & Blade: Warband, ale szczególnie M&W: Dzikie Pola - o ile mi wiadomo coraz więcej ludzi gra, istnieje masa klanów, są bardzo zorganizowani (mają ligę - http://www.dzikiepola.info/) - uczestniczą też rosjanie i niemcy)i powiem wam, że tyle zabawy chyba w żadnej grze nie przeżylem. Przez rok grałem w klanie RP, pierwszym i najlepszym w Polsce. Już chyba nie istnieje, ale będę to wspominał przez całe życie Smile

Ilu ja ludzi poznałem, ile godzin przegadałem...

"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#22
root już dawno o tych 2 tytułach słyszałem planetside nie gram bo za duże mapy i z tego co słyszałem problemy z hackarami mają
ghost recon online zainteresował mnie na poważnie ale jedna rzecz mi zepsuła tą grę widok z 3ciej osoby o nie nie, nie pasuje psuje jak dla mnie rozrywkę a tak to chętnie bym zagrał

Achelon grałem ale przez skype przez ts ze 3razy i powiem że na prawdę jest bez tego, mieliśmy w Wt najlepszego gracza, na forum i grał bez tsa czy skype a był najlepszy w całym Wolfteam
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#23
Popieram Achelona co do Warbanda. Multi rzadko używałem (campujący kusznik jest gorszy od wszystkiego, a bije go na głowę campujący łucznik), ale single też niczego sobie. Teraz czekam aż Steam łaskawie zaakceptuje to, że mam inny komputer.
"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz
#24
i tak jestem za tym że najlepsi gracze grają bez tsa ponieważ wiedzą gdzie są przeciwnicy po długiej rozgrywce w tej samej grze
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#25
hehe, dobreBig Grin
Odpowiedz
#26
Odnośnie wypowiedzi cyberiady - staroć także zasługuje na uznanie i jest godne polecenia. To prawda że zawarta w nich grafika wyszła z użytku, lecz stara generacja gie ma w sobie to "coś", co sprawia że przykuwa graczy do fotela na kilka dobrych tygodni. Rzadko które z nowoczesnych gier są na tyle wybitne by dorównać np. starej serii Ufo, lub pierwszej części fallouta - tytuły te mimo swego wieku nadal utrzymują się na czele najbardziej rozsławionych gier na świecie.
Odpowiedz
#27
(14-12-2012, 21:30)cyberiada napisał(a):
(13-12-2012, 16:16)gregormin napisał(a): a może by tak zapomniany metro 2033!!! Big Grin

Co sie dzieje polecacie same starocie - z czego to wynika? Jest tyle nowych i nowszych gier o rozwinietej grafie w sosunku do lat ubiegłych a TU czytam .... Nikt nie poleca GIER On Line gdzie nawiązujesz kontakty poprzez TS z całym światem? I grasz, grasz i grasz


Były polecane, oj były. A za te teksty z grafiką to chyba zamorduję! Ile razy trzeba powtarzać, że dla większości gra z przed kilku lat nie przegrywa z nowszą tylko dlatego że ma słabszą grafę?! Już nie mówiąc o tym, że ostatnio wcale wielkich skoków jakosciowych nie ma w grafice...
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#28
hm.. temat sugeruje, by po prostu polecac - z kolei otwierający go post uscisla, ze chodzi tylko o strzelanki i wyscigi. a ja sobie jeszcze cos polece, a co! taki bede lot!

starcraft II

jestem kuzwa pod ogromnym wrazeniem. zżymałem się na ten sequel od lat, nie chcialem go znac - oceniając po tym, ze to juz nie to samo co jedynka, ze wiele jednostek nie ma, a te nowe są be, fe i sam nie wiem co jeszcze. tymczasem gra jest IDEAŁ. 10/5

splinter cell: chaos theory
esencja i koncentrat tego, co lubie najbardziej. ileż bym dał, by nadciągający blacklist brał przykład z chaos theory, a nie convictionSad no i by sam miał swój głos, psia jucha;/

polece tez migdht and magic heroes 6, bo calkiem spoko nowosc. ja tam prędko usunąłe, znudzilem sie, ale ja nigdy nie przepadałem za herosami. mimo to polecam.



a co do staroci;] nie znam niczego z nowych gier, które dorosłyby do pięt takim tytułom, jak resident evil 2 i 3, final fantsy VII i VIII, starcraft (no nie licze dwójki, która jest lepsza;/), red alert, mgs, czy diablo I - a to już są napraaaawde emeryci. Panie, przebacz, jeslim co przegapił. bylo tego tyle....
Odpowiedz
#29
Splinter cell: chaos theory, oprócz bycia świetną grą, posiada jeszcze genialną ścieżkę dźwiękową autorstwa Amona Tobina, jednego z flagowych wykonawców nagrywających dla mojej ulubionej wytwórni Ninja Tune.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#30
A ja polecam Sword of the Stars II.

Dwójka prócz znacznie lepszej grafiki rozwija wszystko w czym był dobry pierwowzór i... zmienia swoje oblicze dodatkowo komplikując rozgrywkę. Zamieniona została logistyka: kupy zgrupowanych statków przekształciły się w mniejsze floty o bardzo specyficznych zadaniach. Konstrukcja statków ma dodatkowe elementy - moduły, które dodaja więcej swobody. Bitwy są bardziej wymagające (i toczą się w układach planetarnych gdzie asteroidów, palent i księżyców nie brak), a punktów zniszczeń jest znacznie więcej. Polityka ma większe znaczenie, ekonomia pomimo uproszczenia wobec innych produkcji, jest na wystarczającym poziomie. Możliwości modyfikowania gry na własną modłę są niemniejsze.

Oczywiście SOTS2 ciągle jest w naprawie, ale pamiętając jedynkę, po wyjściu 2-3 solidnych dodatków (w tym, twórcy obiecują bitwy na powierzchni planet) i patch'ów pomiędzy nimi, gra będzie diamentem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości