Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upał (mini miniatura)
#16
Dziękować Smile Bardzo ;*
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#17
Kurdę. Ja tu sobie notuje, gdzie uwielbiasz być dotykana, całowana. Ćwiczę, żeby jak najlepiej wypaść - a ty mi z jakąś kropelką wyjeżdżasz!

A tak na poważnie. Ciekawie to wymyśliłaś. Aż się uśmiechnąłem. I w podzięce za tekst delikatnie łaskoczę ci szyję.
Bardzo dobry twór. Na plus.
Odpowiedz
#18
Jeszcze jedną znalazłam Perełkę - Kropelkę
Ostrożnie i delikatnie przenoszę

(tylko ku biodrze - to paskudna gramatyka)


8/10[size=medium]
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#19
No proszę. Erotyk z humorem. Czegoś takiego jeszcze nie czytałam. Ułożone jakby w wiersz. Czytasz. Wyobraźnia już pracuje. Kreujesz jakiegoś namiętnego kochanka, a tu bum... Pot. Bardzo oryginalny pomysł.

Ocena:

8/10
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#20
Ehhhh, pisałam, pisałam, pisałam... Miałam taki jakiś BOOOM na tworzenie. I tak powstała moja perełka. Zabrzmi to... pyszałkowato, ale jestem z tej miniaturki taaaaaka dumna Big Grin teraz chyba nie jestem w stanie napisać nic. Gdzie jest moja muza??
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#21
Oblecha
Odpowiedz
#22
(20-08-2014, 19:54)vysogot napisał(a): Oblecha

Nie spodziewałam się, że poziom komentarzy na Inku upadł aż tak nisko....
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#23
Ero, nie rozpłacz się. Rozumiem, że masz upierdliwy styl pytania o obszerniejszy komunikat. Wybacz, ale spływająca po jajkach kropla potu, opisana jak scena erotyczna wydaje mi się niesmacznym, obleśnym dowcipem. Wywołała u mnie niesmak, zwyczajnie. Pierwsze spostrzeżenie, silna reakcja wstrętu. Także nie ubolewaj nad poziomem ekspresji krytycznej, chyba że sprawia ci to ogromną przyjemność, jak lejąca się przez uda kropla potu. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz
#24
Cytat:Ero, nie rozpłacz się. Rozumiem, że masz upierdliwy styl pytania o obszerniejszy komunikat.

Oczywiście! Jestem egocentryczna do granic możliwości i niepoświęcenie mi minuty na napisanie komentarza dłuższego niż jedno słowo po prostu mnie obraża!! Czuję się rozgoryczona!! Dodgy

Cytat:Wybacz, ale spływająca po jajkach kropla potu, opisana jak scena erotyczna wydaje mi się niesmacznym, obleśnym dowcipem. Wywołała u mnie niesmak, zwyczajnie. Pierwsze spostrzeżenie, silna reakcja wstrętu. Także nie ubolewaj nad poziomem ekspresji krytycznej, chyba że sprawia ci to ogromną przyjemność, jak lejąca się przez uda kropla potu. Serdecznie pozdrawiam.

Niesmak, niesmakiem. Jednak uważam, że jednowyrazowe komentarze powinny być karane warnem.

Zu.
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#25
Bardzo podoba mi się Twój tekst. Piękny erotyk z humorystycznym zakończeniem.
Jestem tu nowa, póki co zwiedzam i nie spodziewałam się, że taką perełkę znajdę.
Co do długości - to tekst czyta się mniej więcej tyle, ile trwa wędrówka kropli Smile
pozdrawiam
Odpowiedz
#26
Cytat:Niesmak, niesmakiem. Jednak uważam, że jednowyrazowe komentarze powinny być karane warnem.
Pewnego razu skomentowałem wiersz tak: "Czad." Autor bardzo się ucieszył Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości