Wesele/Miłość nietypowa
#1
Witam!

Do teraz nie mogę uwierzyć, jakiż ten świat mały! Pozwólcie, drodzy forumowicze, że uraczę Was swoją historią. Pozwalam sobie na to z tej racji, że jest to przecież forum przeznaczone dla osób parających się opowiadaniem historii, a moja opowieść może niejednemu posłużyć za dobry materiał.

Tak zatem przeglądam sobie to forum od dłuższego czasu i akurat dzisiaj postanowiłem się zarejestrować, chcąc wystawić swoją powieść na pastwę Waszych opinii. Szczęśliwym trafem utwór mój skomentowała pewna użytkowniczka, która - to doprawdy niewiarygodne! - na chwilę obecną jest już moją drugą połówką.
Mam 71 lat, ma ukochana jest o rok ode mnie młodsza. Napisała do mnie na kanale prywatnym, wymieniliśmy kilka zdań i okazało się, że nasze dusze niczym się od siebie nie różnią. No, a na miłość, jak wiadomo, nigdy nie jest za późno! Oświadczyłem się więc, a ona przystała na mą propozycję. Nawet planujemy ślub i, być może, zaprosimy na niego - UWAGA! - WSZYSTKICH forumowiczów! To po to, aby wyrazić naszą wdzięczność, bo przecież gdyby to forum nie istniało, w życiu byśmy się nie poznali.

Pozdrawiamy NAJSERDECZNIEJ!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wesele/Miłość nietypowa - przez Ambitny - 08-05-2012, 22:12
RE: Wesele/Miłość nietypowa - przez popleczniczka - 08-05-2012, 22:16
RE: Wesele/Miłość nietypowa - przez księżniczka - 08-05-2012, 22:22
RE: Wesele/Miłość nietypowa - przez Predator - 10-05-2012, 14:59
RE: Wesele/Miłość nietypowa - przez Met - 11-05-2012, 15:30
Re: Wesele/Miłość nietypowa - przez Danek - 11-05-2012, 21:45
RE: Wesele/Miłość nietypowa - przez Okruszek - 16-05-2012, 23:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości