Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To tylko interes
#6
@haniel

Cytat: Cytat: Pierwszy Sahal, głównodowodzący wojskami Werysa II, dobył miecza i zabił posła przewodzącego oddziałowi Inkwizycji, który miał zatrzymać księcia. Reszta generałów rzuciła się na pozostałych ludzi organizacji. Tych, którzy próbowali uciekać zastrzelili kusznicy strzegący murów. A potem, gdy wszyscy ludzie Inkwizycji leżeli martwi na podłodze król kazał swym najbardziej zaufanym ludziom rzucić broń i dobrowolnie się poddać.

jak na najważniejszą szychę w armii, dość impulsywnie się zachował... A potem jeszcze inni generałowie zaczęli się bić, bo oczywiście każdy generał pełni wartę na dziedzińcu, a zwykli żołnierze śpią w koszarach razem z królem, który po całym rozgardiaszu wychodzi na zewnątrz, widzi zwłoki Inkwizytorów i mówi znudzonym tonem do swoich generałów, poddajcie się i wraca spać. Wybacz, ale tak mi się tak scena objawiła...

Po pierwsze były to pory obiadowe, zaznaczyłem to w tekście. Nie wiem skąd dopisek o tym, że śpi on w koszarach. Racja, mogłem napisać, że znajdowali się w sali tronowej.

@Szaden

Cytat:Książę skazany za narkotyki, który obaliwszy inkwizycję zostaje płatnym zabójcą (galimatias, no nie?). A do tego król tyran, który ma władzę absolutną, ale nic do gadania wobec inkwizycji.

Obaliwszy? Ekhem, w tekście nic o tym nie ma. Inkwizycja nadal istnieje. Nic, ponieważ: 1)był fanatykiem religijnym, 2)Inkwizycja trzymała w ręku wszystkie królestwa ludzkie i z łatwością mogła posłużyć się innym państwem do zniszczenia nieposłusznego władcy.

Cytat:Tym, co mnie zraziło był opis przeżyć po narkotykach. Był po prostu nienaturalny i słaby. Polecam przejrzeć fora poświęcone narkotykom i dopalaczom, na których ludzie wymieniają się "doznaniami". Można znaleźć notki o różnych środkach, od trawki po heroinę.

Nie jest to realny świat, a narkotyk nie istnieje naprawdę. Przeżycia mogą więc być zupełnie inne niż te chociażby po trawce.

Jestem w trakcie wprowadzania poprawek w tekście(zarówno technicznych jak i fabularnych). Dzięki za komentarze.

Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
To tylko interes - przez Ascex3k - 20-08-2012, 23:04
RE: To tylko interes - przez Milosz - 22-08-2012, 20:14
RE: To tylko interes - przez haniel - 23-08-2012, 15:30
RE: To tylko interes - przez Szaden - 23-08-2012, 18:53
RE: To tylko interes - przez maciekbuk - 25-08-2012, 12:15
RE: To tylko interes - przez Ascex3k - 27-08-2012, 16:14
RE: To tylko interes - przez haniel - 28-08-2012, 12:01
RE: To tylko interes - przez Ascex3k - 28-08-2012, 14:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości