Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen
#1
Myślałam, że to sen. To bezgwiezdne niebo, które z chwili na chwilę coraz bardziej mnie pochłaniało. Księżyc, który świecąc swoim porażającym blaskiem, wyznaczał mi drogę. Cisza, tak głucha, że aż świszcząca w uszach.
Zaczęło się od mojego aktorstwa. Jako mała dziewczynka występowałam na scenie. Teatr mnie kochał, zawsze najgłośniej mnie oklaskiwali, a ja tańczyłam, wirowałam w powietrzu, wśród tych zachwytów. Kłaniałam się, pochylając w samo centrum braw. Padałam w ich objęcia, dawałam się podziwiać. Często zabierałam ze sobą kostiumy do domu, przebierałam się w nie, ćwiczyłam role. Uwielbiałam bawić się maskami, kontrolować uczucia, manipulować zmysłami.
Pamiętam, że w mieście panował straszny tłok. W zwartej grupie ludzi, czekałam przy pasach na zielone. Pan przede mną założył czapkę, chociaż był początek lata. Czas dłużył się niemiłosiernie, a słońce coraz mocniej dopiekało. Nad nami unosił się zapach potu. Zdenerwowana, odliczałam czas, a jak w końcu światła się zmieniły i weszłam na jezdnię – znikłam.
W szkole siedziałam w ostatniej ławce. Zawsze czekałam tylko na historię. Lekcje prowadził młody nauczyciel - był naprawdę przystojny i świetnie opowiadał. Jedna dziewczyna z klasy się w nim zakochała.
Moje ulubione danie to pączki w lukrze i niedzielny rosół mojej mamy.
Myślałam, że to sen, ale ja naprawdę popełniłam samobójstwo.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sen - przez barb_b - 10-10-2011, 21:07
RE: Sen - przez Donnie - 15-10-2011, 16:48
RE: Sen - przez barb_b - 16-10-2011, 14:58
RE: Sen - przez księżniczka - 16-10-2011, 17:01
RE: Sen - przez barb_b - 16-10-2011, 17:26
RE: Sen - przez Konto usunięte - 17-10-2011, 13:10
RE: Sen - przez Fiteł - 17-10-2011, 13:35
RE: Sen - przez barb_b - 17-10-2011, 19:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości