Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przypadki Luśki (4)
#1
Przypadek 4.

- Cкажите, пожалуйста, вы больна?  У вас есть температура?  

       Luśka z uwagą wpatrywała się w intensywnie niebieskie oczy pytającego ją o zdrowie młodego lekarza. Czyli termometr ma, nie tędy droga. 

- Cкорее нет, я только чувствую боль в животе и позвоночнике.  Вы уже врач? Боже мой! Tакой молодой, красивый мальчик, поздравляю! -  Zachwyciła się. Zatrzepotała rzęsami, jednocześnie głęboko nabierając powietrza, tak, aby - jak to gdzieś we wczesnej młodości, a raczej jeszcze w dzieciństwie wyczytała w kiepskim romansidle - „zafalowała” jej pierś. Piękny, purpurowy rumieniec z wolna ogarniał okrągłą, niemalże dziecinną twarz interlokutora Luśki, nieświadomego właśnie przeprowadzanego na nim eksperymentu.

- Еще нет, собираюсь окончить школу через год, теперь я тренирую курс спасения. 

        To już cię mam! Jest znacznie bardziej zdenerwowany niż ja. Pozwoliła zbadać sobie brzuch oraz plecy, odpowiednio reagując. Ba, nawet ryzykując, poprosiła o zastrzyk przeciwbólowy. To było zagranie va banque, bo gdyby miał, to co? Na szczęście, w tej swojej lekarskiej torbie lekarz in spe posiadał tylko: termometr, ciśnieniomierz, aspirynę i witaminę C.  

      Pokierowanie nim tak, by efekt  przyjazdu karetki pogotowia -  fatygującej się aż z Jögeva -  był po myśli Luśki, okazało się, jak przewidywała... bułką z masłem. Dostała zaświadczenie (dumnie opatrzone odpowiednimi pieczątkami), że nie może pracować fizycznie.

No, to pierwszy punkt zrealizowany, mogę ozdrowieć.

cdn
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przypadki Luśki (4) - przez nebbia - 01-12-2018, 20:14
RE: Przypadki Luśki (4) - przez Miranda Calle - 05-12-2018, 03:12
RE: Przypadki Luśki (4) - przez nebbia - 06-12-2018, 12:45
RE: Przypadki Luśki (4) - przez Miranda Calle - 06-12-2018, 23:35
RE: Przypadki Luśki (4) - przez D.M. - 08-12-2018, 22:20
RE: Przypadki Luśki (4) - przez D.M. - 09-12-2018, 21:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości