Via Appia - Forum

Pełna wersja: wypociny panny Erti
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ta oto sytuacja zdarzyła się naprawdę. I naszło mnie żeby ją narysować ^^

[Obrazek: komiksikcopy.th.jpg]

I w ogóle, chyba się w tym dziale zadomowię ;]
O kurcze. Świetna komiksowa kreska! Czy masz może jakiś dorobek komiksowy? Jakaś seria fabularna, czy luźno powiązane epizody, ale z tymi samymi bohaterami/bohaterkami jak wyżej zapodany? Czym zwykle rysujesz?

No i oczywiście zadamawiaj się do woli Smile
(10-06-2011, 18:28)Zguba napisał(a): [ -> ]O kurcze. Świetna komiksowa kreska! Czy masz może jakiś dorobek komiksowy? Jakaś seria fabularna, czy luźno powiązane epizody, ale z tymi samymi bohaterami/bohaterkami jak wyżej zapodany? Czym zwykle rysujesz?

No i oczywiście zadamawiaj się do woli Smile

niee żadnego dorobku nie mam ^^Ten rysowałam bo usłyszała fajny tekst. A że lepiej i idzie wyrażanie myśli poprzez rysunek powstawał ten komiksik. przeważnie do rysowania używam tablet (tabletu?)+PS.
I pierwszy raz ktoś pochwalił moja kreskę... T_T dziekuję
*Tabletu Wink

A kreska... jednemu się spodoba, innemu nie. To mi zawsze przypomina wojny między miłośnikami kreski japońskiej vs amerykańskiej. Są różne i będą miały swoich wielbicieli.

Twoja jest bardzo fajna. Czysta - zasługa malowania tabletem, treściwa i kurcze chętnie zobaczyłbym więcej pasków Wink
Nie widzę tutaj, w tej opowieści pointy.
Może kolor zastosuj.
(10-06-2011, 19:09)Ertrael napisał(a): [ -> ]PS
Jeśli można wiedzieć, co to? Też zamierzam zabrać się do komiksu, więc chciałbym wiedzieć czego używasz, bo twój jest bardzo dobry Big Grin.
Photo Shop jak podejrzewam.

Ładna kreska, sterylna i klarowna. Na drugim obrazku tło jest nieco zapaćkane, w połączeniu z płytami chodnikowymi jest za duży miszmasz imho. Ale co ja będę się uzewnętrzniał, sam umiem tylko stickmana narysować Big Grin
(12-06-2011, 18:57)Mejk napisał(a): [ -> ]
(10-06-2011, 19:09)Ertrael napisał(a): [ -> ]PS
Jeśli można wiedzieć, co to? Też zamierzam zabrać się do komiksu, więc chciałbym wiedzieć czego używasz, bo twój jest bardzo dobry Big Grin.

Jak już napisał rootsrat PS= photoshop i dziekuję za pochwałę Big Grin

(11-06-2011, 11:24)czytacz1967 napisał(a): [ -> ]Nie widzę tutaj, w tej opowieści pointy.

A musi być jakaś, w tej opowieści pointa?
Może była ale jej nie dostrzegłam oddalając się z miejsca rozmowy. Mnie rozśmieszyła sytuacja i wsio. Ale mogę Ci rozpisać dokładniej ^^
No proszę Etrael, a jednak znalazłaś tu coś dla siebie Wink Widzisz, czasami warto mnie posłuchać. Big Grin
O, a ja Cię wkopię. Wink Ona ma dorobek komiksowy. Narysowała mi komiks dla maturzysty na poprawę humoru. Big Grin Ten do dopiero jest fajny Wink I go mam... Wink
(13-06-2011, 20:19)siloe napisał(a): [ -> ]No proszę Etrael, a jednak znalazłaś tu coś dla siebie Wink Widzisz, czasami warto mnie posłuchać. Big Grin
O, a ja Cię wkopię. Wink Ona ma dorobek komiksowy. Narysowała mi komiks dla maturzysty na poprawę humoru. Big Grin Ten do dopiero jest fajny Wink I go mam... Wink

O tam, taki stary i brzydki ;/

Dziś tak trochę archeologicznie Big Grin

[Obrazek: oarcheologachcopy.th.jpg]

Witaj.
Kreska,styl itp bardzo dobre. Gorzej,że raczej to nie jest mój typ humoru i ja po prostu nie rozumiem tych komiksów Big Grin

Pozdrawiam
X
(13-06-2011, 22:10)Xorrez napisał(a): [ -> ]Witaj.
Kreska,styl itp bardzo dobre. Gorzej,że raczej to nie jest mój typ humoru i ja po prostu nie rozumiem tych komiksów Big Grin

Pozdrawiam
X

Dziękuję za pochwałę. A co się tyczy rozumienia, pytaj chętnie wytłumaczę Big Grin
No "rysunkowo" mi się bardzo podoba i to na tyle, bo plastykiem nie jestem, a komiksów nie lubię Tongue Co do humoru, to pierwsze jest super Big Grin Ale drugie nieśmieszne...
Następny komiksik.
Niestety fabuła jest trudna i wiele osób nie zrozumiało o co chodzi i kilka razy musiałam pozmieniać to i owo.
Jakieś rady ile widziane Big Grin

[Obrazek: kotcopy3.th.jpg]




Przede wszystkim dawaj trochę większe te obrazki, bo ja ledwo widziałam te mniejsze napisy. xD
Stron: 1 2