Via Appia - Forum

Pełna wersja: wypociny panny Erti
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(15-06-2011, 13:53)Fraa napisał(a): [ -> ]Przede wszystkim dawaj trochę większe te obrazki, bo ja ledwo widziałam te mniejsze napisy. xD

Obrazek ma rozmiary 38 na 127 cm (!). Jeśli znasz stronę która wyświetli mi obrazek bez jego zmniejszania będę wdzięczna. Ja znam tylko imageshack ^^
Ale na imageshacku możesz wybrać, o ile zmniejszysz obrazek - ba, możesz wybrać, żeby w ogóle nie zmniejszało, acz wtedy będzie się dłużej wrzucał. Ja po otwarciu mam to na tyle niewielkie, że "miau" widzę spoko, ale już to o tych naukowcach i rozmawianiu, musiałam się wspomagać ctrl+kółko myszy. A to nie jest zbyt dobre wyjście, bo z kolei obrazek jest co prawda większy, ale rozmyty. Smile
(15-06-2011, 14:24)Fraa napisał(a): [ -> ]Ale na imageshacku możesz wybrać, o ile zmniejszysz obrazek - ba, możesz wybrać, żeby w ogóle nie zmniejszało, acz wtedy będzie się dłużej wrzucał.

Ha! Tego nie wiedziałam, wrzucam więc jeszcze raz i dziękuję za wyjaśnienie sprawy Big Grin
No nareszcie mogłam te dialogi przeczytać. Bo na fejsie to masakra. Big Grin Ty, ale albo mi się wydaje albo ta twoja archeolożka dziwnie podobna do ciebie jest... Wink
(15-06-2011, 21:40)siloe napisał(a): [ -> ]Ty, ale albo mi się wydaje albo ta twoja archeolożka dziwnie podobna do ciebie jest... Wink

Nie wydaje Ci się Big Grin
Stron: 1 2