wypociny panny Erti
#1
Ta oto sytuacja zdarzyła się naprawdę. I naszło mnie żeby ją narysować ^^

[Obrazek: komiksikcopy.th.jpg]

I w ogóle, chyba się w tym dziale zadomowię ;]
Kopie bezbronnych. Takie mam zasady - kopać wszystko i wszystkich. Cóż taka praca archeologa.
Odpowiedz
#2
O kurcze. Świetna komiksowa kreska! Czy masz może jakiś dorobek komiksowy? Jakaś seria fabularna, czy luźno powiązane epizody, ale z tymi samymi bohaterami/bohaterkami jak wyżej zapodany? Czym zwykle rysujesz?

No i oczywiście zadamawiaj się do woli Smile
Odpowiedz
#3
(10-06-2011, 18:28)Zguba napisał(a): O kurcze. Świetna komiksowa kreska! Czy masz może jakiś dorobek komiksowy? Jakaś seria fabularna, czy luźno powiązane epizody, ale z tymi samymi bohaterami/bohaterkami jak wyżej zapodany? Czym zwykle rysujesz?

No i oczywiście zadamawiaj się do woli Smile

niee żadnego dorobku nie mam ^^Ten rysowałam bo usłyszała fajny tekst. A że lepiej i idzie wyrażanie myśli poprzez rysunek powstawał ten komiksik. przeważnie do rysowania używam tablet (tabletu?)+PS.
I pierwszy raz ktoś pochwalił moja kreskę... T_T dziekuję
Kopie bezbronnych. Takie mam zasady - kopać wszystko i wszystkich. Cóż taka praca archeologa.
Odpowiedz
#4
*Tabletu Wink

A kreska... jednemu się spodoba, innemu nie. To mi zawsze przypomina wojny między miłośnikami kreski japońskiej vs amerykańskiej. Są różne i będą miały swoich wielbicieli.

Twoja jest bardzo fajna. Czysta - zasługa malowania tabletem, treściwa i kurcze chętnie zobaczyłbym więcej pasków Wink
Odpowiedz
#5
Nie widzę tutaj, w tej opowieści pointy.
Może kolor zastosuj.
Czasami jesteśmy panami świata, częściej jego cieniem.
Odpowiedz
#6
(10-06-2011, 19:09)Ertrael napisał(a): PS
Jeśli można wiedzieć, co to? Też zamierzam zabrać się do komiksu, więc chciałbym wiedzieć czego używasz, bo twój jest bardzo dobry Big Grin.
Odpowiedz
#7
Photo Shop jak podejrzewam.

Ładna kreska, sterylna i klarowna. Na drugim obrazku tło jest nieco zapaćkane, w połączeniu z płytami chodnikowymi jest za duży miszmasz imho. Ale co ja będę się uzewnętrzniał, sam umiem tylko stickmana narysować Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#8
(12-06-2011, 18:57)Mejk napisał(a):
(10-06-2011, 19:09)Ertrael napisał(a): PS
Jeśli można wiedzieć, co to? Też zamierzam zabrać się do komiksu, więc chciałbym wiedzieć czego używasz, bo twój jest bardzo dobry Big Grin.

Jak już napisał rootsrat PS= photoshop i dziekuję za pochwałę Big Grin

(11-06-2011, 11:24)czytacz1967 napisał(a): Nie widzę tutaj, w tej opowieści pointy.

A musi być jakaś, w tej opowieści pointa?
Może była ale jej nie dostrzegłam oddalając się z miejsca rozmowy. Mnie rozśmieszyła sytuacja i wsio. Ale mogę Ci rozpisać dokładniej ^^
Kopie bezbronnych. Takie mam zasady - kopać wszystko i wszystkich. Cóż taka praca archeologa.
Odpowiedz
#9
No proszę Etrael, a jednak znalazłaś tu coś dla siebie Wink Widzisz, czasami warto mnie posłuchać. Big Grin
O, a ja Cię wkopię. Wink Ona ma dorobek komiksowy. Narysowała mi komiks dla maturzysty na poprawę humoru. Big Grin Ten do dopiero jest fajny Wink I go mam... Wink
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#10
(13-06-2011, 20:19)siloe napisał(a): No proszę Etrael, a jednak znalazłaś tu coś dla siebie Wink Widzisz, czasami warto mnie posłuchać. Big Grin
O, a ja Cię wkopię. Wink Ona ma dorobek komiksowy. Narysowała mi komiks dla maturzysty na poprawę humoru. Big Grin Ten do dopiero jest fajny Wink I go mam... Wink

O tam, taki stary i brzydki ;/

Dziś tak trochę archeologicznie Big Grin

[Obrazek: oarcheologachcopy.th.jpg]

Kopie bezbronnych. Takie mam zasady - kopać wszystko i wszystkich. Cóż taka praca archeologa.
Odpowiedz
#11
Witaj.
Kreska,styl itp bardzo dobre. Gorzej,że raczej to nie jest mój typ humoru i ja po prostu nie rozumiem tych komiksów Big Grin

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#12
(13-06-2011, 22:10)Xorrez napisał(a): Witaj.
Kreska,styl itp bardzo dobre. Gorzej,że raczej to nie jest mój typ humoru i ja po prostu nie rozumiem tych komiksów Big Grin

Pozdrawiam
X

Dziękuję za pochwałę. A co się tyczy rozumienia, pytaj chętnie wytłumaczę Big Grin
Kopie bezbronnych. Takie mam zasady - kopać wszystko i wszystkich. Cóż taka praca archeologa.
Odpowiedz
#13
No "rysunkowo" mi się bardzo podoba i to na tyle, bo plastykiem nie jestem, a komiksów nie lubię Tongue Co do humoru, to pierwsze jest super Big Grin Ale drugie nieśmieszne...
Odpowiedz
#14
Następny komiksik.
Niestety fabuła jest trudna i wiele osób nie zrozumiało o co chodzi i kilka razy musiałam pozmieniać to i owo.
Jakieś rady ile widziane Big Grin

[Obrazek: kotcopy3.th.jpg]




Kopie bezbronnych. Takie mam zasady - kopać wszystko i wszystkich. Cóż taka praca archeologa.
Odpowiedz
#15
Przede wszystkim dawaj trochę większe te obrazki, bo ja ledwo widziałam te mniejsze napisy. xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości