Via Appia - Forum

Pełna wersja: To czy tamto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Mieszko I- z tego co pamiętam z zeszłorocznej lekcji historii to właśnie on mi przypadł do gustu. Nie pamiętam zbytnio czemu, ale za Chrobrym nie przepadałam Wink

Duży dom i mały ogród czy mały dom i duży ogród? Czemu?
Mały dom z dużym ogrodem. Mniej sprzątania, więcej miejsca na roślinki.

Pozostając w temacie - dom z piętrem czy parterowy (przy takiej samej powierzchni).
Dom parterowy. Mieszkam w mieszkaniu z piętrem i niekoniecznie mi to odpowiada. Najmniejsza zmiana pogody powoduje zmianę temperatury. Czasem nieznaczną, ale jednak Tongue

Pozostanę przy temacie. Jeśli duży ogród to z roślinami, niższymi krzakami, wysokimi drzewami czy może tylko trawa lub beton. Wysil wyobraźnię, czekam na opis Big Grin
Ogród angielski, jeziorko\rzeczka, agrest, pigwa, porzeczka, mięta (konopie Big Grin). W cieniu drzew ławeczka\huśtawka. Gdzie indziej dwie ławki, stolik i grill. Jakaś wyłożona kamieniami dróżka.

Ciągnąc temat dalej - dom nowoczesny, murowany - szkło, beton, ceramika, czy "staroświecki" drewniany - dywany, kominek etc. ?
Hmmm... Trudno mi powiedzieć, bo wybieram coś pomiędzy. Ale jeśli miałabym już wybrać jedno z tych dwóch, to dom nowoczesny, ale jednak bez przesady. Denerwuje mnie ta przesadność, stawiam na klasykę. Jednak staroświecki drewniany domek kojarzy mi się z brakiem elektryczności, kanalizacji itd. Big Grin

Ciągnąc temat, bo ciekawy... Jeśli kuchnia to duża czy mała? Z drewnianymi meblami czy raczej obłożone błyszczącymi się płytami?
Wychodzicie poza zasady gry Tongue

Kuchnia - duża, bo w małej cieżko się gotuje i można się nabawić klaustrofobii.

Rower czy samochód?
Samochód. Jazda rowerem na dłuższą metę stałaby się męcząca.

Supermarket czy mały kiosk?
Hm... podchwytliwe pytanie. Z dwojga złego - supermarket. Ścisk i nerwy, ale wszystko w jednym miejscu Smile

Film - fabularny czy dokument?

Film fabularny, bo dokumenty są często nudne. Chociaż gdyby się znalazł jakiś o wydarzeniu bądź osobie, którą się interesuję.... Hmm...

Siatkówka czy koszykówka?
Koszykówka. Mniejsze nudy.

Ziemniaki czy ryż?
Ziemniaki ^ ^ Można z nich zrobić o wiele więcej niż z ryżu. No i są mniej zdrowe (podobno), a jak wiadomo wszystko co niezdrowe jest dobre ^ ^

Impreza czy romantyczny wieczór we dwoje?
Impreza, najlepiej taka z piątku na wtorek! Big Grin

Whiskey (USA) czy Whisky (Szkocka?) Smile
Whisky - lepiej smakuje.

Thrash metal, czy black metalWink?
Szlachetny metal. Bo więcej wart.

Życie czy śmierć?
maciekbuk mnie wyprzedził, a taki piękny miniesej napisałem o wyższości thrashu nad blackiem.

Dziwne pytanie. Oczywiście, że życie, chyba, że ktoś jest emo, albo Kurtem Cobainem i lubi obciągnąć lufę strzelbySmile Wierzę, że po śmierci nie ma nic prócz drewnianej trumny, ziemi i robaków. A życie jest... hmmm... życiem. Czasem lepsze, czasem gorsze, ale żywe!


Miłość czy Przyjaźń?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42