Via Appia - Forum

Pełna wersja: To czy tamto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Mleko tylko od wlasnej mamy. Ale jak mam wybierać z dwojga złego to krowa.

Naturalność czy makijaż?
To już zależy od tego czy gęba brzydka czy jeszcze w miarę wyjściowa Smile
Naturalność, prawdziwego piękna no pokona.

Duże piersi czy mniejsze?
Nie ma za dużych piersi. Duże.

My czy oni? Tongue
Pewnie, że my, bo oni gwałcą, zabijają i kradną, co nie?

Piękna i głupia czy brzydka i inteligentna?
Piękna i głupia, bo piękną bym zamknął w sypialni, a głupiej bym kazał śrubki do kajaków skręcać Tongue

To czy Tamto?
Tamto, bo dalej, a przygoda czai się za każdym rogiem Smile

Po szkole średniej: Studia czy praca?

Tak jeszcze na marginesie przypominam że odpowiedzi trzeba jakoś uzasadnić, bo widziałem kilka postów bez takowego. Trzymajmy się reguł gry Smile
Myślę, że studia. Zawsze to kilka lat młodości więcej Big Grin Większe wykształcenie, więcej możliwości. A praca to od razu uwiązanie do danego miejsca, danego zawodu niekiedy.

Piosenka z teledyskiem czy bez?
Bez, bo zwykle słucham "obciachowej" muzyki, która sama w sobie jest fajna, ale teledyski są mega... obciachowe. Big Grin

Haloween czy Święto Zmarłych?
Święto Zmarłych, bo najlepsza dynia jest u mojej mamy w słoiku, marynowana na słodko z goździkami

Kuchnia włoska czy japońska?
Włoska. Pizza dobra rzecz, ryby już nie. Zwłaszcza nie te surowe. Kochałam zupki do momentu, kiedy przeczytałam ich skład. Tamtego dnia moje życie obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni. Brr...

CD czy kasety? Big Grin
Chodzi o kasety video, czy magnetofonowe?

wychowałam się na jednych i drugich, i chociaż niby cd są wygodniejsze, to i tak mam ogromny sentyment do kaset.
Oj, przegrywało się piosenki z "Beksy" z video na magnetofon.


Kalafior czy brokuł?
Kasety niestety masakrycznie szumią, a ich stan pogarsza się wraz z kolejnymi odsłuchaniami. Dobrze eksploatowane CD nie ma tego problemu. Choć CD odchodzą też już do lamusa zastępowane nośnikami pamięci.

Jasne że kalafior. Taki obsmażony na masełku z tartą bułeczką... Miodzo Wink

Świece czy LEDy?
LEDy, miałem pokój oklejony dookoła Taśmą Led RGB z pilotem na podczerwień, fantastyczna sprawa! Kiedyś dokupię sterownik by świeciły w rytm muzyki, to wtedy będzie całkiem psychodela Big Grin

Pyzy czy pierogi?
Zdecydowanie pierogi! Leniwe z przepisu babci *_* Nic ich nie przebije. Moja prawdziwa miłość Heart

Peruka czy łysina?
Łysina, bo to męskie Smile

Prezydent-człowiek czy prezydent-Raptilianin? Angel
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42