To czy tamto?
Mieszko I- z tego co pamiętam z zeszłorocznej lekcji historii to właśnie on mi przypadł do gustu. Nie pamiętam zbytnio czemu, ale za Chrobrym nie przepadałam Wink

Duży dom i mały ogród czy mały dom i duży ogród? Czemu?
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Mały dom z dużym ogrodem. Mniej sprzątania, więcej miejsca na roślinki.

Pozostając w temacie - dom z piętrem czy parterowy (przy takiej samej powierzchni).
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
Dom parterowy. Mieszkam w mieszkaniu z piętrem i niekoniecznie mi to odpowiada. Najmniejsza zmiana pogody powoduje zmianę temperatury. Czasem nieznaczną, ale jednak Tongue

Pozostanę przy temacie. Jeśli duży ogród to z roślinami, niższymi krzakami, wysokimi drzewami czy może tylko trawa lub beton. Wysil wyobraźnię, czekam na opis Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Ogród angielski, jeziorko\rzeczka, agrest, pigwa, porzeczka, mięta (konopie Big Grin). W cieniu drzew ławeczka\huśtawka. Gdzie indziej dwie ławki, stolik i grill. Jakaś wyłożona kamieniami dróżka.

Ciągnąc temat dalej - dom nowoczesny, murowany - szkło, beton, ceramika, czy "staroświecki" drewniany - dywany, kominek etc. ?
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
Hmmm... Trudno mi powiedzieć, bo wybieram coś pomiędzy. Ale jeśli miałabym już wybrać jedno z tych dwóch, to dom nowoczesny, ale jednak bez przesady. Denerwuje mnie ta przesadność, stawiam na klasykę. Jednak staroświecki drewniany domek kojarzy mi się z brakiem elektryczności, kanalizacji itd. Big Grin

Ciągnąc temat, bo ciekawy... Jeśli kuchnia to duża czy mała? Z drewnianymi meblami czy raczej obłożone błyszczącymi się płytami?
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Wychodzicie poza zasady gry Tongue

Kuchnia - duża, bo w małej cieżko się gotuje i można się nabawić klaustrofobii.

Rower czy samochód?
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
Samochód. Jazda rowerem na dłuższą metę stałaby się męcząca.

Supermarket czy mały kiosk?
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Hm... podchwytliwe pytanie. Z dwojga złego - supermarket. Ścisk i nerwy, ale wszystko w jednym miejscu Smile

Film - fabularny czy dokument?

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
Film fabularny, bo dokumenty są często nudne. Chociaż gdyby się znalazł jakiś o wydarzeniu bądź osobie, którą się interesuję.... Hmm...

Siatkówka czy koszykówka?
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Koszykówka. Mniejsze nudy.

Ziemniaki czy ryż?
Odpowiedz
Ziemniaki ^ ^ Można z nich zrobić o wiele więcej niż z ryżu. No i są mniej zdrowe (podobno), a jak wiadomo wszystko co niezdrowe jest dobre ^ ^

Impreza czy romantyczny wieczór we dwoje?


[...] we kill people who kill people because killing people is wrong [...]
Odpowiedz
Impreza, najlepiej taka z piątku na wtorek! Big Grin

Whiskey (USA) czy Whisky (Szkocka?) Smile
Odpowiedz
Whisky - lepiej smakuje.

Thrash metal, czy black metalWink?
Jgbart, proud to be a member of Forum Literackie Inkaustus since Nov 2009.
http://www.youtube.com/watch?v=4LY-n9nx5...re=related

Necronomicon " Possesed Again" \m/
Necrophobic "Hrimthursum" \m/

EVERYONE AGAINST EVERYONE - CHAOS!
Odpowiedz
Szlachetny metal. Bo więcej wart.

Życie czy śmierć?
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
maciekbuk mnie wyprzedził, a taki piękny miniesej napisałem o wyższości thrashu nad blackiem.

Dziwne pytanie. Oczywiście, że życie, chyba, że ktoś jest emo, albo Kurtem Cobainem i lubi obciągnąć lufę strzelbySmile Wierzę, że po śmierci nie ma nic prócz drewnianej trumny, ziemi i robaków. A życie jest... hmmm... życiem. Czasem lepsze, czasem gorsze, ale żywe!


Miłość czy Przyjaźń?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości