Via Appia - Forum

Pełna wersja: W każdej szczelinie jest przepaść (poprawiony)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Poczemu?
Szczerze? To chyba najsłabszy Twój tekst, przynajmniej z tych, które miałam okazję gdzieś czytać. 
Nie dopatrzyłam się niczego, co mogłoby zatrzymać mnie na dłużej. Ale nie przejmuj się, każdemu 
zdarzają się słabsze teksty.

Do następnego.
(17-07-2018, 22:03)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Poczemu?

No właśnie nie wiem, poczemu.
Najsłabszy - może. Ale nie deprecjonujący Autorki. Pod żadnym względem. Ani artystycznym, ani estetycznym.
Julio (piękny wybrałaś pseudonim, doprawdy!), nie ustawiaj w poszukiwaniu swej drogi - właściwie już ją znalazłaś, jednak by ustrzec się przed oskarżeniami o nadmiar patosu, wstrzemięź swą wrażliwość. Suchy opis wywołuje, niestety, więcej emocji niż same emocje.
Lepiej gada.
Trzeźwieje.
Nikt nie deprecjonował tu autorki.
Walka szła ze szkodnictwem komentatorskim.
Nigdy tak do końca nie idę ślepo w kierunku zmian. Wyznam, że wystawiając wiersz mam świadomość słabych punktów; staram się nie iść w kierunku pop-poezji i nie zaspakajam oczekiwań czytelników. Słowa nie wychodzą z ciszy, ani z milczenia. W przypadku tego wiersza nie potrafiłam się zdystansować. Emocje i moja natura tworzyły słowa. Przedobrzyłam, 'bo to nie ja mam być sentymentalna, tylko odbiorca ma się wzruszyć'. Zrozumiałam, że ten tekst ma być oszczędny, ponieważ patos ( w tym przegadanie i wszelkie ozdobniki) rozprasza. Mirando, mam swój skromny styl i nie zamierzam powielać wierszy pisanych pod sznurek - jakże podobnych do siebie. Ginie poezja i giną pszczoły. Nie dajmy się zwariować. Dziękuję.
Ten Twój skromny styl wywołał właśnie małą burzę - i to możesz sobie policzyć na plus. Bo nie ma wielu utworów, skłaniających do tak obszernych dyskusji Smile
Gucio prawda.
Tę małą burzę, wywołało udowadnianie stosowania patosu we współczesnej poezji.
I nie mam pojęcia, dlaczego nie można mieć własnego stylu, bez jego stosowania.
Zapewniam Cię, Julio, że można.
(17-07-2018, 23:19)mirek13 napisał(a): [ -> ]Gucio prawda.
Tę małą burzę, wywołało udowadnianie stosowania patosu we współczesnej poezji.
I nie mam pojęcia, dlaczego nie można mieć własnego stylu, bez jego stosowania.
Zapewniam Cię, Julio, że można.

Ależ ja się nie upieram, ja z tym walczę, aczkolwiek nie tak szybko jakbym chciała.[Obrazek: tongue.gif]
Julio, przepraszam za prywatę, ale dyskusja pod Twoim wierszem zainspirowała mnie do napisania satyry na patos Big Grin
(18-07-2018, 15:13)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Julio, przepraszam za prywatę, ale dyskusja pod Twoim wierszem zainspirowała mnie do napisania satyry na patos Big Grin

Więc już nie powiem o kobiecie - Wenus, nazwę ją cipą.[Obrazek: tongue.gif]
(18-07-2018, 15:33)Julia napisał(a): [ -> ]
(18-07-2018, 15:13)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Julio, przepraszam za prywatę, ale dyskusja pod Twoim wierszem zainspirowała mnie do napisania satyry na patos Big Grin

Więc już nie powiem o kobiecie - Wenus, nazwę ją cipą.[Obrazek: tongue.gif]

Taak!!!  Tongue
(18-07-2018, 15:46)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]
(18-07-2018, 15:33)Julia napisał(a): [ -> ]
(18-07-2018, 15:13)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Julio, przepraszam za prywatę, ale dyskusja pod Twoim wierszem zainspirowała mnie do napisania satyry na patos Big Grin

Więc już nie powiem o kobiecie - Wenus, nazwę ją cipą.[Obrazek: tongue.gif]

Taak!!!  Tongue
Tylko nie wiem czy moje ucho tego pragnie. Czy chcąc żyć trzeba się uczyć nowej mowy?
To już trzeba by zapytać eksperta Big Grin Big Grin Big Grin
"Kochana cipa grochowa", to jedno z moich, najpieszczotliwszych wyrażeń.
Faktycznie, ucz się.
Ludzi też, bo z czasami radzisz sobie świetnie.
Stron: 1 2 3 4