Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W każdej szczelinie jest przepaść (poprawiony)
#16
Poczemu?
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#17
Szczerze? To chyba najsłabszy Twój tekst, przynajmniej z tych, które miałam okazję gdzieś czytać. 
Nie dopatrzyłam się niczego, co mogłoby zatrzymać mnie na dłużej. Ale nie przejmuj się, każdemu 
zdarzają się słabsze teksty.

Do następnego.
Odpowiedz
#18
(17-07-2018, 22:03)Miranda Calle napisał(a): Poczemu?

No właśnie nie wiem, poczemu.
Odpowiedz
#19
Najsłabszy - może. Ale nie deprecjonujący Autorki. Pod żadnym względem. Ani artystycznym, ani estetycznym.
Julio (piękny wybrałaś pseudonim, doprawdy!), nie ustawiaj w poszukiwaniu swej drogi - właściwie już ją znalazłaś, jednak by ustrzec się przed oskarżeniami o nadmiar patosu, wstrzemięź swą wrażliwość. Suchy opis wywołuje, niestety, więcej emocji niż same emocje.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#20
Lepiej gada.
Trzeźwieje.
Nikt nie deprecjonował tu autorki.
Walka szła ze szkodnictwem komentatorskim.
Odpowiedz
#21
Nigdy tak do końca nie idę ślepo w kierunku zmian. Wyznam, że wystawiając wiersz mam świadomość słabych punktów; staram się nie iść w kierunku pop-poezji i nie zaspakajam oczekiwań czytelników. Słowa nie wychodzą z ciszy, ani z milczenia. W przypadku tego wiersza nie potrafiłam się zdystansować. Emocje i moja natura tworzyły słowa. Przedobrzyłam, 'bo to nie ja mam być sentymentalna, tylko odbiorca ma się wzruszyć'. Zrozumiałam, że ten tekst ma być oszczędny, ponieważ patos ( w tym przegadanie i wszelkie ozdobniki) rozprasza. Mirando, mam swój skromny styl i nie zamierzam powielać wierszy pisanych pod sznurek - jakże podobnych do siebie. Ginie poezja i giną pszczoły. Nie dajmy się zwariować. Dziękuję.
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#22
Ten Twój skromny styl wywołał właśnie małą burzę - i to możesz sobie policzyć na plus. Bo nie ma wielu utworów, skłaniających do tak obszernych dyskusji Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#23
Gucio prawda.
Tę małą burzę, wywołało udowadnianie stosowania patosu we współczesnej poezji.
I nie mam pojęcia, dlaczego nie można mieć własnego stylu, bez jego stosowania.
Zapewniam Cię, Julio, że można.
Odpowiedz
#24
(17-07-2018, 23:19)mirek13 napisał(a): Gucio prawda.
Tę małą burzę, wywołało udowadnianie stosowania patosu we współczesnej poezji.
I nie mam pojęcia, dlaczego nie można mieć własnego stylu, bez jego stosowania.
Zapewniam Cię, Julio, że można.

Ależ ja się nie upieram, ja z tym walczę, aczkolwiek nie tak szybko jakbym chciała.[Obrazek: tongue.gif]
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#25
Julio, przepraszam za prywatę, ale dyskusja pod Twoim wierszem zainspirowała mnie do napisania satyry na patos Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#26
(18-07-2018, 15:13)Miranda Calle napisał(a): Julio, przepraszam za prywatę, ale dyskusja pod Twoim wierszem zainspirowała mnie do napisania satyry na patos Big Grin

Więc już nie powiem o kobiecie - Wenus, nazwę ją cipą.[Obrazek: tongue.gif]
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#27
(18-07-2018, 15:33)Julia napisał(a):
(18-07-2018, 15:13)Miranda Calle napisał(a): Julio, przepraszam za prywatę, ale dyskusja pod Twoim wierszem zainspirowała mnie do napisania satyry na patos Big Grin

Więc już nie powiem o kobiecie - Wenus, nazwę ją cipą.[Obrazek: tongue.gif]

Taak!!!  Tongue
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#28
(18-07-2018, 15:46)Miranda Calle napisał(a):
(18-07-2018, 15:33)Julia napisał(a):
(18-07-2018, 15:13)Miranda Calle napisał(a): Julio, przepraszam za prywatę, ale dyskusja pod Twoim wierszem zainspirowała mnie do napisania satyry na patos Big Grin

Więc już nie powiem o kobiecie - Wenus, nazwę ją cipą.[Obrazek: tongue.gif]

Taak!!!  Tongue
Tylko nie wiem czy moje ucho tego pragnie. Czy chcąc żyć trzeba się uczyć nowej mowy?
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#29
To już trzeba by zapytać eksperta Big Grin Big Grin Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#30
"Kochana cipa grochowa", to jedno z moich, najpieszczotliwszych wyrażeń.
Faktycznie, ucz się.
Ludzi też, bo z czasami radzisz sobie świetnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości