Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marzenia
#1
Rainbow 
[Obrazek: 2v9dc7n.jpg]

Kontynuacja:
https://www.via-appia.pl/forum/watek-5600-my
https://www.via-appia.pl/forum/watek-kolaz
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#2
Czy to jakiś dowcip? Jako wiersz chyba niekoniecznie. Bardzo nieadekwatnie.
Odpowiedz
#3
A mnie się podoba. Kilka wyrwanych z kontekstu zdań, zwrotów, słów, połączonych w jedną logiczną całość. Jak dla mnie logiczną. To, że ktoś nie rozumie i patrzy na poezję przez cienką słomkę to już nie wina autora.
Odpowiedz
#4
To jest genialne! Rewelacyjny pomysł, w dodatku wszystko składa się wręcz idealnie.

Co mam o tym napisać? Super!
Odpowiedz
#5
Hehe rozbawiło mnie to.
ciekawy pomysł
mnie się tam podoba.

Kali
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#6
Myślałem, że wejdę w kolejne wersy tekstu, który mnie albo zaciekawi, albo odrzuci. Jednak trochę się tutaj oderwałem od szarości. Naprawdę, bardzo fajny pomysł. Bardzo mi się podoba. Więcej takich! Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
cieszę się, że wam się podoba
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#8
ahahaha Big Grin
że tak sobie pozwolę...
gratuluję pomysłowości.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#9
ech... chcę zastrzec, że to żadna pomysłowość. idea kolaży i budowania z wycinków gazet wierszy jest dość powszechna w internecie.

np. świetne prace mojej mistrzyni kolaży: Galeria Interplaygirl
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#10
idea może i tak, mi chodzi o konkret, czyli to, co umieściłeś wyżej.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#11
w takim razie wypada mi tylko podziękować

i przyznam, że czuję dumę z takiego ułożenia tych wersów, ale jeszcze mam zamiar z nimi i innymi pokombinować Wink
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#12
Byli i dadaiści.
Zabawa i owszem. Trzeba by się jednak zastanowić nad profilem forum. Może przemianować je na Forum zabaw słownych? A może, żeby nie deprecjonować, utworzyć jakiś dział inkaustycznej poezji, gdzie można by wklejać takie igraszki?
Każda droga jest prosta, gdy wiedzie do celu.
A cel jest jasny, jeśli w mroku jak pochodnia świeci.
Znajdziesz ścieżkę tajemną wśród zarosłych wielu
i skrzydło drugie niechybnie odszukasz
- rycerzu błędny, zdradzony rumieńcem
Odpowiedz
#13
to jest pełen wiersz, z metaforyką, tematem i logicznym sensem, który zauważam nie tylko ja.
jakie ma znaczenie fakt, że słowa pochodzą z gazet?
to ja jestem tym, kto je odnalazł i wyodrębnił ze steku bzdur, a później ułożył w poezję.
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#14
Radio za dziewictwo? A to bardzo ciekawe. Big Grin
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#15
Niespecjalnie...
Nie przemawia to do mnie nijak.
Ani treść, ani koszmarna forma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości