Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Byłam Julią
#1

byłam Julią
bez sensu

miłość mnie
tu przywiodła
umarłam

kochałam
za mocno

smakiem opium się
upajałam

zmarzłam
nikt mi płaszcza
nie podał

w deszczu
Nad wszystkim, co robię, unosi się niezłomne poczucie ironii.

Czułem się jak pływak na pełnym morzu, było wspaniale, póki pozwalałem nieść się słowom, ale kiedy próbowałem zgłębić ich znacznie, natychmiast tonąłem.


— Jim Morrison
Odpowiedz
#2
Zaprawdę!
Rozpłakałem się...

Odpowiedz
#3
Na początek:zmień ten tytuł. Kojarzy mi się z taką piosenką disco zespołu Wanda i Banda.
Po drugie,strasznie patetycznie i nudno. Budowa w porządku,ale wiersz mało liryczny. Jestem na nie.

2/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#4
Ależ ty nie czujesz tej głębi!
Do tej pory nie wyczyściłem klawiatury z "zastygłych łez krwi".
Odpowiedz
#5
Widzę,że kolega złośliwy i elokwentny jak dr.House.
Świetnie,ale równocześnie robi off-top. Każdy następny taki post,będę kasować.

Pozdrawiam
X

Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#6
Twoje wiersze stoją cały czas na podobnym poziomie. I to niestety nie jest komplement. Jeśli chodzi o treść - znów jest to banalne i mdłe. Zdaje się, że nie pierwszy raz piszę to pod Twoim wierszem - wpis na bloga. Przemyśl to. Albo znajdź jakiś mniej banalny temat, albo przedstawiaj go w mniej banalny sposób. Proponuję wyjść od dwóch pierwszych wersów - one są całkiem, można z nich coś fajnego zbudować. Forma raczej czytelna i ok, ale wobec braku treści jest to słaby plus.

Czytaj, ucz się od mistrzów i próbuj dalej.

Na razie jestem na nie.
Odpowiedz
#7
Przypomina mi się podobny wiersz - albo Poświatowskiej, albo Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej, nie pamiętam w tej chwili.
Czytałam już Twój wiersz, który mi się podobał. Z tego nie byłabym na Twoim miejscu zadowolona: wiersz jest trochę taki niedoszlifowany. Tak prosty, że aż ociera się o banał.
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#8
http://www.poezjaa.info/index.php?p=2&a=4&u=68

Tym razem nie będę przychylna, mnie nie urzekło.
Wyliczanka, ot co.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#9
Podoba mi się prostota, z jaką wypowiadasz się, nakreślasz temat.
Choć stronię od takich zabiegów, nie powiem nic złego na twój produkt.
Mnie się podobało - było intensywnie, prosto z serca.
A to mnie zawsze bierzeSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości