Via Appia - Forum

Pełna wersja: marzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy to jakiś dowcip? Jako wiersz chyba niekoniecznie. Bardzo nieadekwatnie.

Konto usunięte

A mnie się podoba. Kilka wyrwanych z kontekstu zdań, zwrotów, słów, połączonych w jedną logiczną całość. Jak dla mnie logiczną. To, że ktoś nie rozumie i patrzy na poezję przez cienką słomkę to już nie wina autora.
To jest genialne! Rewelacyjny pomysł, w dodatku wszystko składa się wręcz idealnie.

Co mam o tym napisać? Super!
Hehe rozbawiło mnie to.
ciekawy pomysł
mnie się tam podoba.

Kali
Myślałem, że wejdę w kolejne wersy tekstu, który mnie albo zaciekawi, albo odrzuci. Jednak trochę się tutaj oderwałem od szarości. Naprawdę, bardzo fajny pomysł. Bardzo mi się podoba. Więcej takich! Wink

Pozdrawiam
cieszę się, że wam się podoba
ahahaha Big Grin
że tak sobie pozwolę...
gratuluję pomysłowości.
ech... chcę zastrzec, że to żadna pomysłowość. idea kolaży i budowania z wycinków gazet wierszy jest dość powszechna w internecie.

np. świetne prace mojej mistrzyni kolaży: Galeria Interplaygirl
idea może i tak, mi chodzi o konkret, czyli to, co umieściłeś wyżej.
w takim razie wypada mi tylko podziękować

i przyznam, że czuję dumę z takiego ułożenia tych wersów, ale jeszcze mam zamiar z nimi i innymi pokombinować Wink
Byli i dadaiści.
Zabawa i owszem. Trzeba by się jednak zastanowić nad profilem forum. Może przemianować je na Forum zabaw słownych? A może, żeby nie deprecjonować, utworzyć jakiś dział inkaustycznej poezji, gdzie można by wklejać takie igraszki?
to jest pełen wiersz, z metaforyką, tematem i logicznym sensem, który zauważam nie tylko ja.
jakie ma znaczenie fakt, że słowa pochodzą z gazet?
to ja jestem tym, kto je odnalazł i wyodrębnił ze steku bzdur, a później ułożył w poezję.
Radio za dziewictwo? A to bardzo ciekawe. Big Grin
Niespecjalnie...
Nie przemawia to do mnie nijak.
Ani treść, ani koszmarna forma.
Stron: 1 2