Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadek
#1
zamknął go w przeszłości
zapomnianych słowach
wyrwanych z kontekstu

nieświadomy zdarzeń
błądzi wśród wspomnień
i zmyślonych ludzi

zapomniałeś kim jestem
zapomniałeś co robię

czy świat który stworzyłeś
jest bardziej kolorowy?
Odpowiedz
#2
Mam dwa pytania, kto tu jest podmiotem lirycznym, a kto bohaterem? i jeszcze jedno świadomie zaburzyłaś jednolitość czasów?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Podmiotem jest on - zamknięty i nieświadomy. Tak. Świadomie.
Odpowiedz
#4
Dziękuję, za odpowiedźSmile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Opowiadasz historię bez wydarzeń. Podoba mi się to. Mogłabym się uczepić tego samotnego pytajnika, ale nie będę, bo chyba jest dobry. Masz plusa Wink
Odpowiedz
#6
Tekst daje wiele do myślenia, jednakże widać od razu problem rozdarcia bohatera i jego wewnętrznej rozterki.
Poziom językowy i literacki ok.
Sorry, ale chciałem dać 3 gwiazdki tylko że włącza mi się ostrzeżenie, że utwór już został oceniony i wtedy wchodzi tylko jedna gwiazdka - dalej, ani rusz. Mało się w tym na razie orientuję, ale więcej gwiazdek nie udało mi się nabićSad
Odpowiedz
#7
Całkiem fajny,przemyślany wiersz,mimo to nie dla mnie.
Nie mam się co przyczepić do budowy,słownictwa,tematyki i oryginalności mimo to po prostu mi tu coś nie leży.
Wiersz jest taki hmm za suchy,zbyt rozdarty.

3/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#8
To prawda że często zapominamy kim jest dana osoba , nie zauważamy naszych błędów , twój utwór skłania mnie do przemyslenia moich błedów o których zapomniałem .
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
#9
O!
I ja też kopnę Twój wiersz.
A co mi tam.

Nie rozumiem go. Owszem, należy zostawić czytelnikowi pole do interpretacji, ale w tym przypadku zbyt szeroka jest ta powierzchnia.
Trudno określić, czy mi się podoba czy nie.
Na pewno jest to coś wartego uwagi.

p.s: Też miałam problem z określeniem podmiotu.

nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#10
nie mogę powiedzieć, że zrozumiałem twój wiersz. Dla mnie również posiada zbyt dużo pól (płaszczyzn) do interpretacji, a tym samym staje się zbyt mało określony, czytelny. Sorry.




Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#11
Ja wiem, że ten wiersz jest trudny. I wiem, że zrozumiem go w pełni ja, InF i Kali.
I wstawiając byłam przekonana, że pojawią się takie komentarze.

Ale dziękuję ;]
Odpowiedz
#12
nie pisz aż tak bardzo hermetycznie, czytelnikami zazwyczaj jest więcej osób niż tylko te zainteresowane.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#13
Wiem, Szachu, wiem.
Odpowiedz
#14
(14-03-2011, 01:05)Duśka napisał(a): Ja wiem, że ten wiersz jest trudny. I wiem, że zrozumiem go w pełni ja, InF i Kali.
Ehem.

Odpowiedz
#15
Wybacz księżniczko, ale nie wiem jak to rozumiesz Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości