Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wypadek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Konto usunięte

zamknął go w przeszłości
zapomnianych słowach
wyrwanych z kontekstu

nieświadomy zdarzeń
błądzi wśród wspomnień
i zmyślonych ludzi

zapomniałeś kim jestem
zapomniałeś co robię

czy świat który stworzyłeś
jest bardziej kolorowy?
Mam dwa pytania, kto tu jest podmiotem lirycznym, a kto bohaterem? i jeszcze jedno świadomie zaburzyłaś jednolitość czasów?

Pozdrawiam

Konto usunięte

Podmiotem jest on - zamknięty i nieświadomy. Tak. Świadomie.
Dziękuję, za odpowiedźSmile

Pozdrawiam
Opowiadasz historię bez wydarzeń. Podoba mi się to. Mogłabym się uczepić tego samotnego pytajnika, ale nie będę, bo chyba jest dobry. Masz plusa Wink
Tekst daje wiele do myślenia, jednakże widać od razu problem rozdarcia bohatera i jego wewnętrznej rozterki.
Poziom językowy i literacki ok.
Sorry, ale chciałem dać 3 gwiazdki tylko że włącza mi się ostrzeżenie, że utwór już został oceniony i wtedy wchodzi tylko jedna gwiazdka - dalej, ani rusz. Mało się w tym na razie orientuję, ale więcej gwiazdek nie udało mi się nabićSad
Całkiem fajny,przemyślany wiersz,mimo to nie dla mnie.
Nie mam się co przyczepić do budowy,słownictwa,tematyki i oryginalności mimo to po prostu mi tu coś nie leży.
Wiersz jest taki hmm za suchy,zbyt rozdarty.

3/5

Pozdrawiam
X
To prawda że często zapominamy kim jest dana osoba , nie zauważamy naszych błędów , twój utwór skłania mnie do przemyslenia moich błedów o których zapomniałem .
O!
I ja też kopnę Twój wiersz.
A co mi tam.

Nie rozumiem go. Owszem, należy zostawić czytelnikowi pole do interpretacji, ale w tym przypadku zbyt szeroka jest ta powierzchnia.
Trudno określić, czy mi się podoba czy nie.
Na pewno jest to coś wartego uwagi.

p.s: Też miałam problem z określeniem podmiotu.

nie mogę powiedzieć, że zrozumiałem twój wiersz. Dla mnie również posiada zbyt dużo pól (płaszczyzn) do interpretacji, a tym samym staje się zbyt mało określony, czytelny. Sorry.




Pozdrawiam.

Konto usunięte

Ja wiem, że ten wiersz jest trudny. I wiem, że zrozumiem go w pełni ja, InF i Kali.
I wstawiając byłam przekonana, że pojawią się takie komentarze.

Ale dziękuję ;]
nie pisz aż tak bardzo hermetycznie, czytelnikami zazwyczaj jest więcej osób niż tylko te zainteresowane.



Pozdrawiam.

Konto usunięte

Wiem, Szachu, wiem.
(14-03-2011, 01:05)Duśka napisał(a): [ -> ]Ja wiem, że ten wiersz jest trudny. I wiem, że zrozumiem go w pełni ja, InF i Kali.
Ehem.

Konto usunięte

Wybacz księżniczko, ale nie wiem jak to rozumiesz Tongue
Stron: 1 2