W co gramy?
#1
Brick 
Tutaj będziemy zbierać idee w co wspólnie pograć (gry komputerowe) i umawiać się na sesje Wink

Moje Idee:
- Soldier of Fortune 2 Multiplayer Demo - FPS
- Serious Sam - FPS, zespół VS LEGION monstrów
- Savage - http://en.wikipedia.org/wiki/Savage:_The...or_Newerth (w tym przypadku potrzebna jest masa graczy, więc na serwer wchodzilibyśmy z nickiem o przedrostku [Ink])
- Rakion - http://www.youtube.com/watch?v=NSonyluI__Y - MMO + SIEKA
Odpowiedz
#2
Informuję, iż w Rakiona gramy na serwerze Europe 2
[Obrazek: FC%20sygna%206.jpg]
[Obrazek: animacjagra.gif]

[Obrazek: zmijka19.gif]


GG - 12925541
Skype - zmija191
Odpowiedz
#3
Informuje, ze Kelson i ja nabilismy w Rakionie zacne 3cie lvle, a pozniej meczylismy sie pol godziny by zabic blacksmitha lvl 8 Big Grin
Odpowiedz
#4
Informuję, że idę spać.
Odpowiedz
#5
Informuje, że dzisiaj wygrałam deatch solo z Kelsonem i Ashke <szpan> Big Grin
Odpowiedz
#6
A jest ktoś chętny na grę w Warcraft III?
Odpowiedz
#7
Ja zawsze gram w pare gier na raz. Taka krótka lista:
-Baldurs Gate I: Opowieści z Wybrzeża Mieczy
-Baldurs Gate II: Cienie Amn
-Baldurs Gate II: Tron Bhaala
-Neverwinter Nigths I
-Star Wars: Battlefront II
-Far Cry
-Dark Messiah of Might & Magic
Taka krótka lista. Bym dał znacznie dłuższą gdyby nie to, że po 1 niektóre gry mi nie wchodzą bez admina a po 2 nie chce mi się na tę chwilę w nie grać Smile
Piwo, piwo, piwo, pyszne z pianką piwo, piwo.
Dawno, dawno temu, w historii daleko,
gdy do picia było, chyba tylko mleko.
Żył raz sobie człowiek, co zwał się Jasiek Kiep
I stworzył cudowny, chmielowy napój, po którym szumiał łeb.
Odpowiedz
#8
Nowa propozycja do walki drużynowej - http://www.alienswarm.com/ - ZA DARMO od VALVE. Big Grin Coś dla lubiących hordę kosmitów, świszczące wokół głowy kule i tryb co-op Smile
Odpowiedz
#9
Tony Hawk's American Wasteland. Ktoś gra?
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
#10
Nieograniczona liczba graczy! Bardziej realnej grafy nie znajdziecie! Prawie 7 miliardów graczy! Full dolby surround! Kto się do mnie przyłączy? Real Life, całkiem za darmo, wystarczy się urodzić...
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#11
Przereklamowane Root Smile
Odpowiedz
#12
(02-08-2010, 13:47)Thunderforce napisał(a): -Baldurs Gate I: Opowieści z Wybrzeża Mieczy
-Baldurs Gate II: Cienie Amn
-Baldurs Gate II: Tron Bhaala
Mwyhyhyyy, zacne to gierki i sprawiedliwe, a wygląd mojej postaci był właśnie taki jak Twój avatar^^

Grywam niewiele, bo jakoś szkoda mi czasu, który można wykorzystać na masę innych sposobów. Głównie preferuję starocie typu HoMM III, Settlersów I, II, III lub IV, a nawet Master of Magic.
No dooobra, dooobra, HoMM V też się czasem odpali^^ I od czasu do czasu Age of Mythology xD

Po sieci obecnie chyba tylko World of WarcraftSmile
~~~ Na emeryturze było nudno ~~~
Wróciłem więc. Tak trochę.
Odpowiedz
#13
(04-08-2010, 08:00)Nae Mair napisał(a): a nawet Master of Magic
Wow, nie sadzilem, ze ktoś może pamiętać ta perełkę! :
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#14
To ba. Pamięta się Smile Świetna gierka. Gdzieś trzy po trzy słyszałem, że jakieś studio chce zrobić remake tego, albo grę o mocno zbliżonych funkcjonalnościach... Ciekawe co by z tego wyszło Smile Ja tymczasem sprawdziłem sobie Starcrafta II i powiem jedynie, że nie ma sensu wydawać dwóch stów o ile nie jesteś napalonym maniakiem potyczek sieciowych. Pozostałym odradzam - i nie sugerować się pięknie animowanymi trailerami, bowiem w grze są wyłącznie sceny renderowane na silniku gry.
Odpowiedz
#15
Właśnie fajnie byłoby w coś zagrać w trybie multiplayer. Jestem jak najbardziej za. Tryb co-op też byłby mile widziany, dlatego fajnie byłoby jakąś gierkę znaleźć. Z tego co ja na razie grałem to:

- Europa Universalis III --- strategia, w której wcielamy się w przywódcę kraju i możemy robić wszystko co dusza zapragnie. Grafika nie jest wymagająca, toteż każdemu powinno pójść.

- Warrock --- zdecydowanie najlepsza i najłatwiejsza w obsłudze gra typu FPS, do tego darmowa, więc nie ma potrzeby bawienia się w piractwo. Szkoda tylko, że lamerstwo pod postacią cheaterów tak strasznie przejęło ten tytuł.

- Mount and blade Warband --- fajna napieprzanka w klimatach średniowiecza. Jest trochę zachodu z uruchomieniem, ale gdyby było więcej zgranych osób, to można by robić epickie bitwy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości