W co gramy?
#16
Jest ktoś zainteresowany zagraniem w Warrocka? Wystarczy ściągnąć klienta, zarejestrować się (ok 2 minut) i można grać. Powróciłem do tej gry po kilku miesiącach i mogę powiedzieć, że gra się nawet nienajgorzej. Potrzebna jest tylko zgrana ekipa do gry. Co Wy na to, hę?
Odpowiedz
#17
A ja na to, że rozpoczęły się bety darmowego MMO World of Tanks, gdzie zasiadamy za sterami... czołgu.
Wystarczy się zalogować na portal CDA i pobrać u nich kod rejestracyjny do bety Smile Z tego co ludziki oceniają to rozwałka jest przednia Smile
Odpowiedz
#18
A ja polecam Team Fortress 2 i obie części Left 4 Dead. Wymagania wcale nie tak duże, mi chodzą bez problemów, a mój komputer nie jest najnowszy.

Czemu?

TF2 - cóż, mnie przekonuje grafika, stylizowana na komiks, niesamowite postaci ("Who have send these babies to fight?", Heavy wymiata Big Grin ) no i duża popularność, czyli można grać i właściwie ciągle. Ostatnio w to grywam często i niesamowicie mi się podoba. Mniej więcej 40 zł + Half Life 2 z Epizodami oraz Portal (HL2 i P tylko singleplayer)

L4D - może nie każdemu podoba się ucieczka przez opanowane przez Zarażonych (których oczywiście musimy niszczyć) wraz z trzema botami lub ludźmi, albo próba przetrwania jak najdłużej odpierający tychże Zarażonych szaleńcze ataki, ale ja nie jestem "nie każdy" i tym się jaram! Szkoda tylko, że dwójka nie dzieje się w nocy, a ma znacznie więcej możliwości, jak np. zabijanie zombie gitarą (bezcenne Big Grin ) 50 zł w sklepie za każdą część.

Gdyby ktoś był zainteresowany, żeby ze mną pograć, proszę o PW, to podam link do konta Steam (bo gry wymagają Steama, co można uznać za wadę i zaletę).
Ujrzeć i przyjąć jako prawdę najpierwszą: niekonieczność.
Odpowiedz
#19
Gra ktos w CS'a? Albo w Command & Conquer Generals, ewentualnie 4storySmile
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#20
CS jest już przereklamowany Met ;P Wiem wiem, że klasyka, ale trzeba wyjść naprzeciw nieznanemu, nić siedzieć i walić headshoty z AWP Tongue
Odpowiedz
#21
CS jest przereklamowany, zapraszam jeszcze raz do TF2 Big Grin
Ujrzeć i przyjąć jako prawdę najpierwszą: niekonieczność.
Odpowiedz
#22
Ale TF2 jest płatne, a tu chodzi o coś bezpłatnego i mające niewysokie wymagania, coby wszyscy mogli pograć Big Grin
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#23
CS przereklamowany? to czemu na jego serwerach jest czterokrotnie więcej ludzi niż na jakichś MW, MW2, czy choćby TF2?Tongue
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#24
Dokładnie! <staje obok Meta, ostrząc pazurki> Jeśli CS jest przereklamowany, to w takim razie wszystko jest przereklamowane!
I nie drażnij ludzi, Gwyn
Namaste, Tygerski
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#25
CS jest przereklwmoany Big Grin

A tak wgl. to gra w niego dużo dzieciaków ;p
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#26
I som z tego dumni, że mogą ponaparzać sobie w klasyka ;p Jedyną bardziej 'przereklamowaną' gierką było "Quake III Arena' ;p
Tyle w temacie
Namaste, Tygerski
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#27
Hehe, bez nerwów panowie Tongue
Ja miałem już swoją przygodę z CS'em na początku liceum. Ciągle jednak sprawdzam, węszę i szukam czegoś lepszego. Cs jest dobry, tylko zasady są trochę sztywnawe według mnie. Jest straszne ciśnienie na to, aby strzelać do ludzi tylko w głowę. Ja kiedyś spotkałem się z taką sytuacją, że skoro nie strzelasz komuś heady to jesteś lamus, co inni gracze często wyrażają przez wiadomości.
Denerwujące są też pogaduchy dzieciaków, które są słyszalne przez wszystkich.

A w nieśmiertelnych Heroes'ów grał ktoś przez neta?
Odpowiedz
#28
Danek, poprawne określenie to 'lamer', albo że 'lami' ;p
Namaste, Tygerski
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#29
Big Grin dokładnieSmile wiecie jaka gierka jest fajna? Battlefield 1942!! Ha! W to się super gra!!
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#30
Dokładnie!!! Big Grin Battlefield forever! Big Grin Ja cisnę teraz w Battlefield: Bad Company 2 Big Grin
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości