Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uszatek
#31
AngelBig Grin
Odpowiedz
#32
Końcówka jest świetna!
Udało Ci się zaskoczyć czytelnika, takie jest moje skromne zdanie.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#33
Dziękować Smile
Odpowiedz
#34
Co do skalpeli... To chirurdzy noszą maseczki coby ich nie oblizywać. No ewentualnie jeszcze po to, żeby pacjent nie poznał kto go tak urządził.... Smile

No a sepleni się jednak... lekko, albo mocno. Głupio napisać "trochę sepleniła", albo coś w tym stylu. To tak, jak pisze się "upośledzony w stopniu lekkim". No przynajmniej ja tak myślę Smile.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#35
A ja myślę, że obie wersje są poprawne.
Odpowiedz
#36
To tak zachowawczo, coby lekko nie przegiąć, poprawiłam wcześniejszą powtórkę (lekki na niewielki). I tak, seplenienie lekkim zostało. Smile
Odpowiedz
#37
A ona mu wtedy do ucha: "A ty zgadnij dlaczego mam ksywę jajcara" :)
Odpowiedz
#38
Dobre!! Big Grin
Odpowiedz
#39
O to to! Big Grin
Tym bardziej, że bez małżowiny można nadal słyszeć, a bez jaj? ajajaj...
Odpowiedz
#40
Bez jaj się traci poczucie rytmu Wink
Odpowiedz
#41
No ponoć bez jaj da się bardzo ładnie śpiewać... No pod warunkiem, że je utną zanim skończy się jakieś dwanaście lat Smile
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#42
Tekst niby oscyluje w zupełnie innych realiach i dopiero na koniec przejawia swój właściwy wydźwięk. Prosta gra, w której jedna za stron nie jest świadoma stawki nie wie ile może stracić. Ładna gra zdłudzeń po obu stronach.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#43
Sithisdagoth, dzięki za poczytanie i ślad. Smile
Odpowiedz
#44
Horror! Dywizy zamiast półpauz sprawiły, że poczułem w sobie, swojskie pragnienie mordowania dla przyjemności Smile

Wracając do meritum, złapałem się. Gdyby nie urzekające zakończenie, powiedziałbym bez wahania, że wpadłem w tekst po uszy.
Odpowiedz
#45
Przyznaję, że nie mam pojęcia jak w edytorze robi się półpauzy... Ale skoro została zauważona moja niekompetencja, to czuję się w obowiązku zgłębić temat. Wink
Ze złapania Szczepana (za ucho) niezmierniem ucieszona. Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości