Trochę mojego amatorstwa.
#1
Cześć


jak w temacie.
Nie będę podawać pojedynczych linków do każdego kawałka osobno. Podam stronkę z moim panelem na youtube. W sumie jest tam 9 moich filmików z czego 8 to covery innych utworów a 1 te piosenka stworzona w bardzo szybkim tempie na część artystyczną na moją studniówkę, która sam zaplanowałem i zrealizowałem. ;]

http://www.youtube.com/user/TheEtnieso

Gram na gitarce akustycznej.
Jestem samoukiem i gram od około półtora roku.

Dzięki. Smile
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#2
Fajnie Smile. Niezły masz głos, troszeczkę tylko fałszujesz momentami Tongue. To nic, komu się nie zdarza. Pewnie śpiewać się nie uczyłeś? W tej piosence Comy na początku gubisz rytm chwilami. W ogóle to tak niewiele przerabiasz te piosenki. "Whisky"? (nie najlepiej ci wyszło w sensie śpiewania, ale ciiii, grałeś w porządku Wink )Ja zaczynałam od "Domu wschodzącego słońca". Najbardziej, z tych, które odsłuchałam, spodobała mi się ta o Wołodyjowskim.
Tabulatura czy nutki?
Odpowiedz
#3
Nigdy się nie uczyłem ale bym chciał, lecz nie mam większych możliwości.
A co do Wołodyjowskiego to ze słuchu rozpykałem sobie.
Ja ogólnie zacząłem od Killera. Big Grin
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#4
Powiem tak, potencjał to ty masz, ale szłabym właśnie w Kaczmarskiego, Grechutę, może Stare Dobre Małżeństwo. Momentami fałszujesz, to fakt, czasem kończysz na "om" zamiast "ą". W sumie śpiewasz tak bez życia. Całkiem Ci nie wyszło "Whisky", czego bardzo żałuję, bowiem uwielbiam, kocham, ubóstwiam. W sumie. Hmm. Śpiewasz bez życia, kompletnie. Jakby od niechcenia. Tak wiesz... Bez serca. "Stacja Warszawa" też nie wyszło. Dużo fałszu. Szczególnie przy "ja wiem". Za "Teksańskiego" biorę się z obawą, bo nie zauważyłam, żebyś miał głos taki, by wyciągnąć to. I nie myliłam się. Gra niezła, aczkolwiek... No ja gram nieco inaczej i chyba bardziej mi się moja wersja podoba Big Grin

Ta Twoja piosenka - melodia jest świetna. I tą stronę ocenię. Podoba mi się. Strasznie.

Ogólnie rzecz biorąc Ci powiem, że... Grasz nieźle, głosem bym została w sferze Kaczmarskiego, bo najlepiej Ci wyszło Tongue I najlepiej niskie tonacje.

Takie jest moje zdanie, o. I tyle mogę powiedzieć z doświadczenia.

EDIT: Wydaje mi się, że masz sztywną prawą rączkę Tongue Rozluźnij, będzie Ci łatwiej Tongue
Odpowiedz
#5
http://www.youtube.com/user/Misquided?feature=mhum

Uaktualniam profil. Troszkę się zmieniło.
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#6
Masz moją subskrypcję kolego i nagrywaj dalej. Podoba mi się, nawet bardzo. Tylko jakieś mikro zdałoby się lepsze to byłby odlot Smile
Odpowiedz
#7
"Tylko jakieś mikro zdałoby się lepsze to byłby odlot"
Tego "mikro" nie zrozumiałem. Big Grin

Dzięki wielkie. Smile
Coś niedługo wrzucę.
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#8
Chodziło mi o mikrofon Smile Po prostu czystość dźwięku, mniej szumu etc Wink
Odpowiedz
#9
Kamerkę mam lepszą ale z mikrofonem jest większy problem. Planuje kupić teraz tamburyno i shakera. Następna będzie lepsza gitarka.
No i nie mogę nakłonić koleżanki by śpiewała ze mną. A ma bardzo dobry głos nie to co mój wyk. xD
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#10
Koleżanka pokazywać się nie musi, jak się wstydzi Big Grin
Odpowiedz
#11
Ni podoba mi się ta ostatnia piosenka. Nie wziąłeś sobie do serca tego, co powiedziałam. Szkoda.
Odpowiedz
#12
Zguba: Chodzi właśnie o to, że ona nie chce w ogóle. Ciężko ją przekonać. ;/
Duś: Napisz co być chciała usłyszeć w moim wykonaniu Tongue Postaram się spełnić. Smile
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#13
'Mury', 'Obławę I', 'Kim właściwie była ta pani', chętnie zobaczyłabym Twój wysiłek delikatnym bluesem - 'Partyzant' Dżemu. Na razie tyle. Muszę dłużej pomyśleć, a to w tej chwili niewskazane Tongue
Odpowiedz
#14
Mury umiem na akordach i obławę już również potrafię tylko z własnym biciem bo powtórzyć Kaczmarskiego bicie jest jeszcze mi ciężko. Poza tym on grał na klasyku na akustyku troszeczkę inaczej to wygląda. Dopracuje te dwa utwory i niedługo wrzucę. Niech mi tylko dodatkowe instrumenty przyjdą. Smile
Co do reszty: nią się również zajmę.

Czekam na więcej propozycji. Myślę, że wyjdzie mi to jak najbardziej na dobre. Smile
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#15
No wiesz, jeśli chodzi o samego Kaczmarskiego to proponuję też "Katyń", "Nasza klasa". Wydaje mi się, że będzie Ci pasować, a w sumie sama chciałabym zobaczyć, co z tego wyjdzie. A nuż znajdziesz w tym coś dla siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości