Trochę mojego amatorstwa.
#16
Woow. Zaczęło się. Tongue Daj palec a weźmie całą rękę. Smile
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#17
No sam chciałeś Big Grin Zawsze możesz napisać do mnie na gg, pograć mi na skype czy coś, a ja sobie będę oceniać Big Grin
Odpowiedz
#18
Jeśli masz ochotę - to czemu nie. ;>
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#19
Kolejny cover.

Prosty ale lubię ten kawałek.

http://www.youtube.com/watch?v=TbL-nhzuC...ideo_title
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#20
Dobra gitara, ale śpiewasz za nisko i bez pazura.
Spróbuj bardziej ofensywniej.
Lekkim krzykiem i bardziej "brudnym" głosem.
Odpowiedz
#21
Boje się wyciągać bo wiem, że nie bardzo mi to wychodzi. Pracuje nad kolejnymi utworami, po weekendzie wrzucę z dodatkiem nowych instrumentów.
No i mam koleżankę wokalistkę. ;]
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#22
A oto nowy coverek.

http://www.youtube.com/watch?v=9EbhSzdy1...ideo_title

chciałem dograć jeszcze tamburyn i shaker ale za duży szum był i nieczysty dźwięk. Niestety sprzęt i programy zaprzepaściły me plany i została sama gitarka. ;/
Będę musiał, poszukać czegoś dobrego...
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#23
I kolejny.

http://www.youtube.com/watch?v=eIQFaULuANI

Nie mogłem się oprzeć by tego nie nagrać.
Jak zwykle wokal leży...;/
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#24
Masz rację - leży.
Za nisko śpiewasz, gitara za szybka.
Brak pazura w tym tkwi.
Odpowiedz
#25
Za nisko, za nisko. Może pomogłoby gdybyś po prostu śpiewał głośniej? Bo tu raczej mówisz niż śpiewasz. W domu, wiadomo, trochę może być głupio - spróbuj w piwnicy czy w salce jakiejś kapeli, ale myślę, że wiele by to dało. A ponieważ Twej facjaty nie widać, jeszcze jedno - żeby głośniejszy głos z gardzieli dobywać, trzeba nie tyle się drzeć, co szerzej gębę po prostu otwierać Wink
Odpowiedz
#26
Kolejna próba coveru:

http://www.youtube.com/watch?v=mmjuz7-cDvs

oceńcie sami. Big Grin
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#27
Sorry, ale powtórzyć muszę to co napisałem wcześniej. Nie śpiewasz, tylko mówisz, a mówisz za cicho, za nisko i jakby po paru głębszych. Próbowałeś grać wyżej, z kapo??
Odpowiedz
#28
No grałem, próbowałem ale chyba nic z tego.
mogę Ci ewentualnie pokazać co nieco. może mnie pokierujesz Big Grin
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#29
Ojojoj, o wieeeele za nisko dla Ciebie. Ale jest jeden większy problem... Okropnie fałszujesz! Poćwicz trochę ten element, może zaśpiewaj to głośniej, oktawę wyżej albo w innej tonacji.
Odpowiedz
#30
Chciałbym to słyszeć, jak śpiewa oktawę wyżej Big Grin kapo nie pomaga? Spróbuj grać głośniej (może jakiś wzmacniacz) to automatycznie zaczniesz głośniej śpiewać - to działa. Może masz tak jak ja, że gdy jest za cicho po prostu nie potrafię się przemóc, muszę być zagłuszany Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości