The Elder Scrolls V - modyfikacje, czyli coś więcej niż Skyrim
#16
szkoda że wyrzuciłem skyrima bo po tych modach by wyglądał o 1000razy ciekawiej Big Grin
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#17
Wygląda na to że jeszcze minie trochęczasu zanim przysiądę się do tej gry na poważnie. Mój laptop odmówił płynnej współpracy - gra ścina się i zawiesza nawet przy najmniejszych detalach, więc o modach mogę na razie zapomnieć.
Odpowiedz
#18
Gaming laptop to oksymoron Big Grin

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#19
efekty nieba najlepsze Big Grin robi klimat jakiego nie ma
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#20
Rootsrat, pytanie - Wrzuciłbyś linki do opisanych modów w tytułach? Kilka osób spoza forum którym poleciłem twój temat prosiło bym zapytał - ułatwi im to wyszukiwanie, bo ciężko jest je znaleźć, nawet przez wyszukiwarkę.

Aktualizacja: z drobną pomocą udało mi się nieco zwiększyć funkcjonalność laptopa i odpalić grę na najniższych wymaganiach. Grafika już tak nie powala, ale teraz przynajmniej mogę zajrzeć do Skyrima od fabularnej strony.
Odpowiedz
#21
Mody wypisywałem po tytułach z Nexusa, jeśli skopiujesz tytuł i wrzucisz w wyszukiwarkę znajdziesz na 100%. Jeśli nie ma, to znaczy, że mod został usunięty lub ukryty...
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#22
Witam, ostatnio znalazłem stronkę z modami do Skyrima (tą od nexusa), ale nie mogę uruchomić nexus Managera na moim kompie, przy logowaniu wyskakuje błąd;/ doczytałem, że wobec tego muszę wgrać mody ręcznie, ale nie bardzo wiem, jak to zrobicSad czy ktoś mógłby mi z tym pomóc? znalazłem kilka ciekawych modów na zbroje, możliwość jeżdżenia na tygrysie szablozębym itpSmileprosze o pomoc!Smile
z góry dziękujęWink
Odpowiedz
#23
Podaj dokładnie jaki komunikat jest wyświetlany po nieudanej próbie logowania

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#24
(31-12-2012, 20:52)rootsrat napisał(a): Podaj dokładnie jaki komunikat jest wyświetlany po nieudanej próbie logowania

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Niepoprawne dane. (czy jakoś tak. nie mogę teraz sprawdzić bo jestem w pracy;p)
tylko, że po ang.
A dosłownie chwilę wcześniej logowałem się na forum nexusa tym samym loginem i hasłem;/
Odpowiedz
#25
Może jakiś błąd na serwerze... Dzisiaj czytałem, że przez okres świąteczny mieli ponad 500 tysięcy indywidualnych logowań (z różnych IP). Przeładowane serwery.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#26
Wybaczcie za offtop:

Cytat:Gaming laptop to oksymoron Big Grin

Rootku, obrażasz moją bestyjkę Tongue
Odpowiedz
#27
Hahaha! IMHO jakikolwiek ekran poniżej 23'' nie jest sprzętem do gier - XXI wiek Wink

Potężny laptop z rzutnikiem albo podłączony do TV - wtedy się zgodzę, ha!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#28
Cytat:Potężny laptop z rzutnikiem albo podłączony do TV - wtedy się zgodzę, ha!

No ja ostatnio raczyłem się na 42 calach przez HDMI, na full w 1920x1080 w różne produkcje (a i kupiłem sobie padzika pod niektóre Big Grin). Teraz jade z Fable 3. Zdaję sobię sprawę, że tak potrafią tylko laptopy z wyższej półki... ale jednak nie sądzę, by był to taki oksymoron Smile Przymierzam się teraz do Far Cry 3, chociaż bardziej jako egzamin sprzętowy niż grę samą w sobie Wink

Na Skyrima jeszcze poczekam, ta gra wymaga czasu Wink
Odpowiedz
#29
(02-01-2013, 16:34)Zguba napisał(a):
Cytat:Potężny laptop z rzutnikiem albo podłączony do TV - wtedy się zgodzę, ha!

No ja ostatnio raczyłem się na 42 calach przez HDMI, na full w 1920x1080 w różne produkcje (a i kupiłem sobie padzika pod niektóre Big Grin). Teraz jade z Fable 3. Zdaję sobię sprawę, że tak potrafią tylko laptopy z wyższej półki... ale jednak nie sądzę, by był to taki oksymoron Smile Przymierzam się teraz do Far Cry 3, chociaż bardziej jako egzamin sprzętowy niż grę samą w sobie Wink

Na Skyrima jeszcze poczekam, ta gra wymaga czasu Wink

podasz parametry lapa?
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#30
Zguba napisała
Czasu ? aaa rozumiem musi Ona poczekać aż dorośniesz Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości