The Elder Scrolls V - modyfikacje, czyli coś więcej niż Skyrim
#46
No, to jak, jest jakiś mod żeby nie trzeba było latać za rudami po całym świecie i wystarczyło znaleźć jedno miejsce, ale żeby co dzień-dwa się rudy odnawiały? ;/
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#47
Nie slyszalem o takim (sorry za brak PL znakow, nie mam zainstalowanych w tym biurze). Aczkolwiek zawsze mozesz w konsole wklepac

set timescale to 10000000

to sprawi, ze kazda sekunda prawdziwego czasu to jakies 4 m-ce w grze Smile

pozniej klepiesz

set timescale to 20

zeby przywrocic default setting.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#48
A więc to prawda, że po jakimś czasie (tylko bardzo długim) rudy ponownie się pojawiają?
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#49
Tak, oczywiscie. Nie wiem dokladnie po jakim, ale na 100% sie odnawiaja.

::EDIT:: 1 miesiac in game.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#50
Haha, teraz się okazało że część podanych modów już mam zainstalowaną Big Grin
Cóż, mniej sprzątania, więcej grania Big Grin

______________________________________________
Gra ładnie działa, ale... jest jedno ale. Pytam, bo może ktoś się z tym spotkał. Coś się wyraźnie poryło z dźwiękiem. Mówiąc w skrócie - gdy źródło dźwięku jest na prawo ode mnie, słyszę je mocniej w lewej słuchawce, jak na lewo to w prawej, a jak na źródło dźwięku patrze to w ogóle guzik słychać. Nie jest to wina słuchawek, bo przynajmniej to ostatnie występuje też na głośnikach. Jakieś pomysły?
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#51
Hahahaha, miałem odwrotnie ubrane słuchawki, jestem idiotą xDD
Dźwięk lewo/prawo już działa, ale jak patrzę przodem to nadal coś jest nie tak. Słyszę, ale znacznie ciszej niż powinienem. No i, dzięki sugestii roota z sb kupiec w rzecznej puszczy przestał mi crashować grę. hip hip hurra!
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości