Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szafa wychodzi, ja zostaję
#16
awangarda, Tajm,


dzięki za komentarze.


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#17
Urocze. Najmilsza szafa o jakiej czytałam^^
Odpowiedz
#18
Nana,


dzięki za komentarz.



Pozdrawiam.
Odpowiedz
#19
zapraszam do ponownej lektury.


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#20

Twoje dzieła podobają mi się w 100% Smile . Jeszcze nie spotkałam się z kimś kto pisze opowiadania z ludźmi rozmawiającymi z przedmiotami codziennego użytku. Mam nadzieję, że napiszesz jeszcze wiele opowiadań Big Grin
Agrippa Von Nettesheim
Muzyka uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba, pobudza do walki.
Odpowiedz
#21
JoachimJoanna,



dzięki za komentarz.



Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
Perełeczka
Nic a nic nie godzę się na zesłanie jej !
Nie po to kichałam w "Zakurzelcu" i pajęczyny oblepiały mi twarz
Przenoszę!

9/10

Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#23
Natasza,


wielkie dzięki za odkurzenie oraz komentarz.


PS. Mój avatar się śmieje.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#24
Genialna pointa w wykonaniu szafy... Nieźle musiała Cię zdołować, pewnie poszła się puszcząć z jakimś przystojniakiem z Ikei:-D. Czekam na próbę trudnej rozmowy z obrazem:-).
Odpowiedz
#25
kubutek28,


dzięki za komentarz.


PS. z tym obrazem, to raczej ciężka sprawa. Wszystkie moje miniatury, które tu były publikowane "wyleciały do śmieci".


Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#26
Nareszcie coś z humorem. Brawo. Wyważone opisy, krótkie dialogi. Bardzo fajne. Proszę więcej. Wink

Ocena:

9/10
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#27
siloe,


dzięki za komentarz.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#28
Mi się z tej gadaniny podobał jedynie ten fragment:
,,- Oddawaj sweterek!
- Nie.
- Nie rżnij księżniczki, bo nie jesteś gdańska!
- Cham! - padło w odpowiedzi. - Wychodzę!"

Pomysł na przedstawienie rozmowy z rzeczami, w dodatku w sposób oryginalny, jest dość trudny do zrealizowania.
Tutaj mamy jakąś wizję, ale z wykonaniem gorzej. Przeczytałam z kamieną twarzą, nie uśmiechnęłam się nawet choć trochę, a zazwyczaj jestem wyczulona na kwikogenne miniatury. Tutaj tego nie znalazłam, a czytając komentarze, spodziewałam się czegoś lepszego. Ilość gwiazdek nawet mnie podkusiła, by tutaj zajrzeć.
Co do języka, to jest strasznie monotonny, nie zapadają w pamięć żadne elementy tekstu.

Myślę, że wyszłoby o wiele lepiej, gdyby wyciąć ten początek, w którym wszystko opowiadasz i rozwinąć bardziej dialog. Właśnie on wydaje mi się takim najlepszym elementem tej miniatury. Powinieneś, Autorze to wykorzystać.
Do mnie nie przemówił ten tekst.

/committingerrors/
Odpowiedz
#29
committingerrors,



dzięki za komentarz.




Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#30
Tyle już tu napisano, że aż ciężko coś od siebie dorzucić i nie powtarzać.
Niech ocena przemówi za mnie.

9/10
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości