PRZEDSTAW SIĘ
witaj, witaj Big Grin
pisz, pisz, komentuj i przedewszystkim baw się dobrze Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiamSmile
Witam Smile
Odpowiedz
Witam serdecznie, nazywam się Kornel Mikołajczyk i piszę od czasu, gdy miałem lat 5 i tworzyłem dzieła, jak "Pies i smok" czy "Listek, trawka i żołędzik" Big Grin

Na forum zarejestrowałem się dziś, gdyż w najnowszym numerze Via Appia (#12) ukazuje się moje opowiadanie "Dzieci atomu", do którego lektury serdecznie zapraszam.

Po więcej utworów i informacji o mnie, zapraszam na mojego niedawno założonego bloga (link) Smile

Pozdrawiam,
KM
Odpowiedz
Takie szafowanie swoimi danymi personalnymi to niemały ekshibicjonizm.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
Nie aż tak wielki ekshibicjonizm jak facebook. A tegoż demona nie posiadam. Tam wiedzą o człowieku wszystko Tongue
Odpowiedz
witam. Arkadiusz R. Skowron (zwierszoklecony bard chmurnoRYJny&ArS) urodzony dokładnie tego samego dnia co Witkacy, tylko 87 lat potem. piszę 'pijane rzeczy bez chemii', albo jak kto woli teatr liter, albo... "cóś". Jestem z tzw.; trzeźwych nałogów. Poza tym z Czeladzi, ale z Opola... Psychofan Los Angeles Lakers, ORAZ WALDEMARA ŁYSIAKA I NAPOLEONA. Można rzec, że jestem kibolem autora 'Alkoholi', czyli polskiego Francuza Wilhelma Apolinarego Kostrowiciego. Wyznaję Norwida, jako naczelnego Boga i Gałczyńskiego, Tuwima i Przyborę z Białoszewskim jako bogów z niższego kręgu. Kostrowickiemu blisko u mnie do bóstwa;-) A KOFTA MI PO ŁBIE ŁAZI, JAK I BREL I KACZMARSKI I ... CIECHOWSKI;-).. ŚWIETNY JAKO POETA... CHOĆ MUZYK
a Witkacy? Ten wczesny to niezły demo-n-lik.. najzabawniejszy z Szatanów..

Ja jestem ino "szatański szatyn'.


Lubię chodzić poboczami. Tak w życiu jak i w masce (czasem zwanej sztuką). Mam za sobą trzy utomione zwierszenia... i tyle... To i tak już za dużo... powiedziałem... Lubię być melomanem i megalomanem. Między rockiem progresywnym, Debbussym, a punkiem i Verdim...

Malarstwo? Tylko Frida i Chagall

Palę (męskie czerwone!) jak smok, kocham jak wariat i ... a kogo to obchodzi;-). Lubię bywać na uboczu (jestem więc u-boczony)
Odpowiedz
Cieszę się, że się przedstawiłeś i zostawiłeś przy okazji trochę swojej chmurnoryjności, a więc witaj, witajWink

pozdrawiam piramidalnieSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
(11-07-2013, 16:48)chmurnoryjny napisał(a): witam. Arkadiusz R. Skowron (zwierszoklecony bard chmurnoRYJny&ArS) urodzony dokładnie tego samego dnia co Witkacy, tylko 87 lat potem. piszę 'pijane rzeczy bez chemii', albo jak kto woli teatr liter, albo... "cóś". Jestem z tzw.; trzeźwych nałogów. Poza tym z Czeladzi, ale z Opola... Psychofan Los Angeles Lakers, ORAZ WALDEMARA ŁYSIAKA I NAPOLEONA. Można rzec, że jestem kibolem autora 'Alkoholi', czyli polskiego Francuza Wilhelma Apolinarego Kostrowiciego. Wyznaję Norwida, jako naczelnego Boga i Gałczyńskiego, Tuwima i Przyborę z Białoszewskim jako bogów z niższego kręgu. Kostrowickiemu blisko u mnie do bóstwa;-) A KOFTA MI PO ŁBIE ŁAZI, JAK I BREL I KACZMARSKI I ... CIECHOWSKI;-).. ŚWIETNY JAKO POETA... CHOĆ MUZYK
a Witkacy? Ten wczesny to niezły demo-n-lik.. najzabawniejszy z Szatanów..

Ja jestem ino "szatański szatyn'.


Lubię chodzić poboczami. Tak w życiu jak i w masce (czasem zwanej sztuką). Mam za sobą trzy utomione zwierszenia... i tyle... To i tak już za dużo... powiedziałem... Lubię być melomanem i megalomanem. Między rockiem progresywnym, Debbussym, a punkiem i Verdim...

Malarstwo? Tylko Frida i Chagall

Palę (męskie czerwone!) jak smok, kocham jak wariat i ... a kogo to obchodzi;-). Lubię bywać na uboczu (jestem więc u-boczony)

aha. za nazwanie mnie poetą, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów mogę dać w ryj;-P... Również i z tego powodu, że ... poetów wymieniłem wyżej...
Dobra, niech i jeszcze do samców Kazimiera Zawistowska dojdzie i ... Jondruś Bursa (może, skoro nie chciał "być poetą', zajmie się Kazimierą, która wołała; "o, przyjdź Ty do mnie...")
Odpowiedz
Witam!

Na forum zaglądałem już od jakiegoś czasu bez rejestracji – od tak coby sobie poczytać.
Lata temu dużo pisałem. Potem tyleż samo było przerwy w tworzeniu „potworków”. Zapomniałem jaką frajdę mi to sprawiało. Nawet jeśli tematyka nie należała do najweselszych. I nawet jeśli było w tym wiele grafomani, bo nad warsztatem nigdy szczególnie nie pracowałem.
Nadszedł chyba czas, by znów co nieco po bazgrać i od czasu do czasu obarczyć tym i Was.
I nie ustajemy w pytaniach,
raz po raz,
aż w końcu garść ziemi
zamyka nam usta...
Ale czy to ma być odpowiedź?


H.Heine, Łazasz
Odpowiedz
Witaj, Rorschachu, nie wiedzieć czemu, od razu skojarzyłeś mi się z moim ulubionym bohaterem pewnego komiksu, a później kapitalnej ekranizacji Wink

Baw się dobrze, ucz, komentuj i koniecznie przeczytaj regulamin, naprawdę nie gryzie Wink (za to ja już tak Tongue)
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
cieść;]
Odpowiedz
Jestem czekoladoholiczką, książkoholiczką, muzykoholiczką. Kocham biegać i robię to w każdej wolnej chwili. Mówią, że jestem outsajderką, zbyt często wyłączam się ze świata rzeczywistego i zamykam się w swoim własnym. Nie lubię ludzi, choć zdarzają się wyjątki. Jestem normalna, chociaż często mam głupawki, czyli napady śmiechu i ogólnej radości. Jestem mała, więc piękna. Ponoć jestem fajna, tak w sumie. No to witajcie.
brodząc w amoku niepoczytalności, agonią snujemy pragnienie.
Odpowiedz
witaj również.
zapraszam do wątku http://www.via-appia.pl/forum/showthread...j%C4%99cia. zweryfikujemy tę maleńkość - i nie tylko.

a pisujesz coś?;>

p.s. ja nie jestem człowiekiem, jestem lelkiem kozodojem, powinnaś mnie polubić.
Odpowiedz
Cześć ^^

Baw się tu dobrze, komentuj i publikuj Wink
też jestem czekolado, książkoholiczką.

Miriada nie da się nie lubić ;> Tongue

btw: miriad, a Ty zamieściłeś swoje zdjęcie w wątku do którego link podałeś? ;>
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
Hej catt, witaj na forum Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości