Oceń mój avatar
#91
przypomina świnie na wampirzych skrzydłach 4/5
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#92
Jestem ciekaw, z jakiego to anime.
Dam 3+/5, bo japońskich kresek i ich mrówkowej Kamasutry nie trawię. Ale dobrze wycentrowana ta postać. Smile
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#93
Anime to – Code: Breaker

Co do awatara zapewne zdjęcia właściciela konta przyprawione odrobiną efektów. Oryginalność na plus

5/6
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#94
Fajny nietoperek, lubię nietoperki. 5/5
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#95
Tajemnicza postać, stojąca przy oknie i wypatrująca kogoś, a może obserwuje? Podoba mi się, mam równierz słabość o czarno-białych zdjęć Wink

5/5
Odpowiedz
#96
4/5 fajny motyw, ale kolorki mogłyby być fajniejszeTongue
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#97
Ta pani, ta tęcza i jeszcze gwiazdka, nie pasuje mi to wszystko do siebie, nie podoba mi się 1/5
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#98
kawałek jakiejś osoby Tongue lubię bało-czarne obrazki, ale lubię też mniej więcej wiedzieć, co przedstawiają Big Grin więc punkciki za biało-czarność, minusik za zbyt dużą tajemniczość Tongue 15/19
Odpowiedz
#99
Słabo widać, ale czy ten pies robi to co myślę?Big Grin Jeśli tak to git, miód itd.Smile
Odpowiedz
przypomina mi serial walking dead, a co za tym idzie wywołuje uśmiech na twarzy, bo naprawdę nie rozumiem fenomenu tego serialu, w którym gra aktorska jest tak śmieszna Big Grin
Odpowiedz
Krzyż mi się podoba. Ten kawałek sutka to tak średnio jakoś się widzi Tongue
3/5
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
Big Grin

Tej pani inaczej niż na maksa w każdej skali ocenić nie można Wink
Odpowiedz
zabawny taki

4/5
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
Obrazek sam świetny - i kolory, i sceneria, tylko ta tęcza nie pasuje mi :/
3/5
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
No lepsze już to niż ostatnia ocenka (;

3/5
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości