Via Appia - Forum

Pełna wersja: Oceń mój avatar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Taka wesoła zabawaSmile
Oceniamy avatar swojego przednika, opisując to co nam się w nim podoba, lub nie.
Taki poetycki avek, całkiem mi się podoba, tylko moim zdaniem ten czerwony rozbłysk nie jest potrzebny Smile Bardzo ładny kotek.
Dłoń niczym z jakiegoś horroru. Kojarzy mi się z jakimiś zombie albo coś. Fajny avek.Big Grin
7/10 bym dał!Big Grin
Hanzo, chyba to jeden z Twoich najlepszych. Pasuje do horrorów, które pisujesz Big Grin I do fana Kinga.
Dałabym 3/5 Tongue
I te kolory Heart
Pepper, buźka na avatarze mi się podoba, ale jej outfit mi się nie podoba ;p taki strój zdecydowanie nie pasuje do blondynki xD A to zielone coś też sympatyczne ^^
2/5 niestety ;p
Takie trochę retro, ale nie porywa mnie, mogłaby ta pani być ciekawiej ubrana. 3/5
Kobieca dłoń, zadbana widać. Trzyma długopis, znaczy literatka pewnie. Hm, hm! Mało się dzieje na tym awku Kruku, 2/5. Wcześniejszy był dużo lepszy.Smile Pozdrawiam!

haha, ja Ci dam - mało się dzieje, Ty czepiaku Ty xD //Kruk
Podoba mi się zdecydowanie. Lubię tajemnicze nastroje i sepie.
Mam wrażenie, że na zdjęciu jest cmentarz, a w powietrzu nietoperze.
Interpretuje z tego, że gdyby zmienić kadr ukazałby się nieboszczyk.
Nastrój grozy jest bardzo fajny, ale schematyczny. Miałeś ciekawsze avki 4/5
Jeśli chodzi o same grafiki, są przemyślane i dopracowane - widać w tym pewną rękę.
Mimo wszystko za poprzedni awatar kota dałbym piątkę, był oryginalny - za obecny dam 4/5.
Cuberpunk to nie mój styl, ale obrazek całkiem ładny Smile 3,5/5
Ta ręka kojarzy mi się ze starymi rzeźbami. Strasznie mi się podobają kontrasty w kolorystyce. Tylko trochę mało się dzieje... 4/5
a ja musiałam się przyjrzeć, by dostrzec co tam jest u Ciebie.

Tylko rybek żal Tongue

Ale tak to 3,5/5, bo głowy nie urywa
wilk fajny :d co można więcej napisać mam kolegę o ksywce wilk Tongue
2/5

Brzydka sceneria w tle niepasująca do postaci.
Wygląda...magicznieBig Grin
A tak serio? Jakiś tam ludek no 4/5
Wolę inną kolorystykę...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26