Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obozowa wyliczanka
#1
Raz – dwa – trzy
Dziś do łaźni pójdziesz ty

Jutro pójdzie twoja matka
A pojutrze twa sąsiadka

Dla każdego będzie miejsce
I czas

To nie łaźnia
To kaźń




"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#2
No to Ciebie kosztowało. Big Grin Uważaj byś nie dostał zapalenie mózgu.
raz dwa trzy
psiu psiu psiu
pstryk pstryk pstryk
cyk cyk cyk
wyszedł cyc

Też wyliczanka. Tongue Pozdrawiam

[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#3
Dziękować też za ironię Tongue
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#4
A mi się średnio podoba... Chociaż rymy częstochowskie nie są tu do końca boskie Big Grin
Słaba, gorzka wyliczanka. Jedna z wielu takich.
Pozdrawiam.
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#5
A mi się to głupio kojarzy, bo z obozami Undecided
Nie wiem czy tak właśnie powinno, czy to miałeś na myśli, ale tak jakoś się to układa w tą tematykę.
A może tylko boli mnie głowa... nieeee.
Cóż, samo w sobie nie przedstawia szczególnej wartości samo w sobie. Nie powoduje dreszczy - na pewno.
Dreszczem mogą być wspomnienia tych ludzi, albo ich brak. W sumie to smutna historia. Smutna, a zimą tym bardziej.

PS. Heh, no właśnie, tytuł.
Czyżby były niepotrzebne? (tytuły, dla ścisłości)
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#6
(09-11-2012, 22:35)Piramida88 napisał(a): A mi się to głupio kojarzy, bo z obozami Undecided
Nie wiem czy tak właśnie powinno, czy to miałeś na myśli, ale tak jakoś się to układa w tą tematykę.
A może tylko boli mnie głowa... nieeee.
Cóż, samo w sobie nie przedstawia szczególnej wartości samo w sobie. Nie powoduje dreszczy - na pewno.
Dreszczem mogą być wspomnienia tych ludzi, albo ich brak. W sumie to smutna historia. Smutna, a zimą tym bardziej.

PS. Heh, no właśnie, tytuł.
Czyżby były niepotrzebne? (tytuły, dla ścisłości)

No właśnie, sam zapomniałem że niektórzy oduczyli się czytać tytuły Tongue

A ten wierszyk to skleciłem w chwilkę, tak naszedł mnie smutek po wycieczce do Auschwitz. Teraz trochę żałuję, że to wrzuciłem bo rzeczywiście słabiutkie Smile
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#7
Nie zapomnieli. Czytać tytułów. A jest ich wiele. Filmy. Książki na temat obozu. Biografie, wspomnienia.

Cytat:No właśnie, sam zapomniałem że niektórzy oduczyli się czytać tytuły Tongue

A ten wierszyk to skleciłem w chwilkę, tak naszedł mnie smutek po wycieczce do Auschwitz. Teraz trochę żałuję, że to wrzuciłem bo rzeczywiście słabiutkie Smile

Piszesz-A ten wierszyk to skleciłem w chwilkę, tak naszedł mnie smutek po wycieczce do Auschwitz. ...no właśnie.
I nic więcej.
Dobrze że...Teraz trochę żałuję, że to wrzuciłem bo rzeczywiście słabiutkie Przyszła refleksja.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#8
No no, ambitnie. Gratuluję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości