Via Appia - Forum

Pełna wersja: Obozowa wyliczanka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Raz – dwa – trzy
Dziś do łaźni pójdziesz ty

Jutro pójdzie twoja matka
A pojutrze twa sąsiadka

Dla każdego będzie miejsce
I czas

To nie łaźnia
To kaźń




No to Ciebie kosztowało. Big Grin Uważaj byś nie dostał zapalenie mózgu.
raz dwa trzy
psiu psiu psiu
pstryk pstryk pstryk
cyk cyk cyk
wyszedł cyc

Też wyliczanka. Tongue Pozdrawiam

Dziękować też za ironię Tongue
A mi się średnio podoba... Chociaż rymy częstochowskie nie są tu do końca boskie Big Grin
Słaba, gorzka wyliczanka. Jedna z wielu takich.
Pozdrawiam.
A mi się to głupio kojarzy, bo z obozami Undecided
Nie wiem czy tak właśnie powinno, czy to miałeś na myśli, ale tak jakoś się to układa w tą tematykę.
A może tylko boli mnie głowa... nieeee.
Cóż, samo w sobie nie przedstawia szczególnej wartości samo w sobie. Nie powoduje dreszczy - na pewno.
Dreszczem mogą być wspomnienia tych ludzi, albo ich brak. W sumie to smutna historia. Smutna, a zimą tym bardziej.

PS. Heh, no właśnie, tytuł.
Czyżby były niepotrzebne? (tytuły, dla ścisłości)
(09-11-2012, 22:35)Piramida88 napisał(a): [ -> ]A mi się to głupio kojarzy, bo z obozami Undecided
Nie wiem czy tak właśnie powinno, czy to miałeś na myśli, ale tak jakoś się to układa w tą tematykę.
A może tylko boli mnie głowa... nieeee.
Cóż, samo w sobie nie przedstawia szczególnej wartości samo w sobie. Nie powoduje dreszczy - na pewno.
Dreszczem mogą być wspomnienia tych ludzi, albo ich brak. W sumie to smutna historia. Smutna, a zimą tym bardziej.

PS. Heh, no właśnie, tytuł.
Czyżby były niepotrzebne? (tytuły, dla ścisłości)

No właśnie, sam zapomniałem że niektórzy oduczyli się czytać tytuły Tongue

A ten wierszyk to skleciłem w chwilkę, tak naszedł mnie smutek po wycieczce do Auschwitz. Teraz trochę żałuję, że to wrzuciłem bo rzeczywiście słabiutkie Smile
Nie zapomnieli. Czytać tytułów. A jest ich wiele. Filmy. Książki na temat obozu. Biografie, wspomnienia.

Cytat:No właśnie, sam zapomniałem że niektórzy oduczyli się czytać tytuły Tongue

A ten wierszyk to skleciłem w chwilkę, tak naszedł mnie smutek po wycieczce do Auschwitz. Teraz trochę żałuję, że to wrzuciłem bo rzeczywiście słabiutkie Smile

Piszesz-A ten wierszyk to skleciłem w chwilkę, tak naszedł mnie smutek po wycieczce do Auschwitz. ...no właśnie.
I nic więcej.
Dobrze że...Teraz trochę żałuję, że to wrzuciłem bo rzeczywiście słabiutkie Przyszła refleksja.
No no, ambitnie. Gratuluję.