Ankieta: Który członek Ekipy jest według was najsurowszy?
Ankieta jest zamknięta.
Danek
0%
0 0%
Mroczne_Kalesony
9.52%
2 9.52%
rootsrat
52.38%
11 52.38%
Malbert
19.05%
4 19.05%
Xorrez
14.29%
3 14.29%
Archanioł
4.76%
1 4.76%
InFlames
0%
0 0%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Najostrzejszy członek Ekipy forum
#1
Ciekaw jestem waszego zdania. Chodzi oczywiście o rozdawanie warnów i upomnień, kto według was jest najostrzejszą kosą i dlaczego Smile Met i kapryśna się nie wliczają bo ich nie ma Big Grin
Z ankiety można wybrać tylko jedną opcję.
Celowo pominąłem grono Krytyków. Wiadomo dlaczego Smile

Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#2
O dlaczego, więc wypadałoby powiedzieć. Bo do zielonych ma się większy respekt [wybaczcie, Modzi.] Poza tym Administracja chyba wie, o co mi chodzi ;]
Odpowiedz
#3
Krytyków pominąłem, bo mają teoretyczną władzę (tzn. narzędzia moderatorskie) jednak mogą z nich korzystać tylko w sytuacjach kryzysowych, gdy np. wbija na forum spamer, a żadnego moda/admina nie ma w pobliżu.

Moim zdaniem taką kosą jest... root Big Grin Z tego grona to root wlepił najwięcej warnów i generalnie jak się wnerwi to lepiej wiać Big Grin
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#4
Wiem, że nie zawsze mogą działać i o to nie zapytałam Tongue

Również dałam głos Rootowi, chociaż z innej przyczyny Big Grin
Odpowiedz
#5
Proponuję zrobić oddzielne głosowania u modów i adminów. Bo to nie fair.
Odpowiedz
#6
A właśnie, to Ty Malbi jesteś w ekipie czy nie?
Odpowiedz
#7
Malbi się myje, nie przeszkadzać ;D
Odpowiedz
#8
Postawiłem na Xorreza. Ostry jak papryczka Chilli bez popity, a w dodatku nie można go porządnie zabandażować Tongue
Borek- istota człekopodobna, ze skłonnościami do nałogów. Nie myśląca, nie czująca, konsumująca. Pragmatyk, darwinista społeczny. Politycznie: monarchista. Z zawodu: przynieś, podaj, pozamiataj w odlewni stali, oraz grafoman do wynajęcia, tłumacz mang.
Odpowiedz
#9
Głosujesz na niego bo tak uważasz czy ze względu na znajomość? Big Grin
Odpowiedz
#10
Kosa? Osoba o której userzy wiedzą, że lepiej jej nie podskakiwać bo ma ciężką rękę i lepiej przy nich przestrzegać regulaminu Wink

Duśka, no przez cały ten czas wydawało mi się, że jestem xD
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#11
"Celowo pominąłem grono Krytyków. Wiadomo dlaczego"

- Wiadomka Wink

A skoro nie można głosować na krytyków, to proszę Administratora o usunięcie wątku.
Odpowiedz
#12
(28-03-2011, 19:54)sileana napisał(a): Xorrez. Jeszcze nie widziałam, żeby zareagował odpowiednio. Albo nie w czas, albo nie w osobę. (Ale podpadł mi ostatnimi komentarzami swoimi; więc nie wiem, czy krytyka użytkownika Xorrez się liczy)

Arche i Inf. Nad nimi mogłabym się zastanowić. Bo oni odwalają swoją robotę.

Ło. Przepraszam bardzo ale skąd takie wnioski? Jest coś takiego jak przegląd akcji moderatorskich i takie tam. O dziwo coś też działam,więc nie wiem skąd Ci się wzięła taka opinia. To samo z banami...

Możesz wyjaśnić dokładniej?
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#13
Hmm... Przecież większość ekipy to spokojni, niekonfliktowi ludzie z których strony zawsze ma się taryfę ulgową Big Grin A na serio to chyba root. Wydawałoby się, że Korzenny Szczur nie jest groźny(choćby ze względu na nick) ale często odwala brudną robotę(np. wykład o cyc..., ekhem, piersiach skończył się dla zdechl_szczur źle Big Grin)
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
Odpowiedz
#14
Cytat:Głosujesz na niego bo tak uważasz czy ze względu na znajomość?
Jaką znajomość, Duś? Smile

Cytat:sileana napisał(a):
Xorrez. Jeszcze nie widziałam, żeby zareagował odpowiednio. Albo nie w czas, albo nie w osobę. (Ale podpadł mi ostatnimi komentarzami swoimi; więc nie wiem, czy krytyka użytkownika Xorrez się liczy)

Arche i Inf. Nad nimi mogłabym się zastanowić. Bo oni odwalają swoją robotę.

Ło. Przepraszam bardzo ale skąd takie wnioski? Jest coś takiego jak przegląd akcji moderatorskich i takie tam. O dziwo coś też działam,więc nie wiem skąd Ci się wzięła taka opinia. To samo z banami...

Możesz wyjaśnić dokładniej?

Nie żebym się wtrącał w rozmowy wielkich moderatorów, ale uważam że Xorrez dosyć dobrze reagował w sprawach np. użytkownika Beret, oraz kilku innych, więc Sileana raczej nie ma racji.
Borek- istota człekopodobna, ze skłonnościami do nałogów. Nie myśląca, nie czująca, konsumująca. Pragmatyk, darwinista społeczny. Politycznie: monarchista. Z zawodu: przynieś, podaj, pozamiataj w odlewni stali, oraz grafoman do wynajęcia, tłumacz mang.
Odpowiedz
#15
No jak krytyków pominięto, to po co ankieta? To my najwięcej po ludziach jedziemy Wink

Domagam się drugiej ankiety: "który z krytyków najbardziej mnie wkurza" Wink
"Mówię sam do siebie, ale ponieważ cenię sobie swoją opinię, nadałem sobie tytuł doktora." Erich Segal
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości