Via Appia - Forum

Pełna wersja: Najostrzejszy członek Ekipy forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ciekaw jestem waszego zdania. Chodzi oczywiście o rozdawanie warnów i upomnień, kto według was jest najostrzejszą kosą i dlaczego Smile Met i kapryśna się nie wliczają bo ich nie ma Big Grin
Z ankiety można wybrać tylko jedną opcję.
Celowo pominąłem grono Krytyków. Wiadomo dlaczego Smile

Konto usunięte

O dlaczego, więc wypadałoby powiedzieć. Bo do zielonych ma się większy respekt [wybaczcie, Modzi.] Poza tym Administracja chyba wie, o co mi chodzi ;]
Krytyków pominąłem, bo mają teoretyczną władzę (tzn. narzędzia moderatorskie) jednak mogą z nich korzystać tylko w sytuacjach kryzysowych, gdy np. wbija na forum spamer, a żadnego moda/admina nie ma w pobliżu.

Moim zdaniem taką kosą jest... root Big Grin Z tego grona to root wlepił najwięcej warnów i generalnie jak się wnerwi to lepiej wiać Big Grin

Konto usunięte

Wiem, że nie zawsze mogą działać i o to nie zapytałam Tongue

Również dałam głos Rootowi, chociaż z innej przyczyny Big Grin
Proponuję zrobić oddzielne głosowania u modów i adminów. Bo to nie fair.

Konto usunięte

A właśnie, to Ty Malbi jesteś w ekipie czy nie?
Malbi się myje, nie przeszkadzać ;D
Postawiłem na Xorreza. Ostry jak papryczka Chilli bez popity, a w dodatku nie można go porządnie zabandażować Tongue

Konto usunięte

Głosujesz na niego bo tak uważasz czy ze względu na znajomość? Big Grin
Kosa? Osoba o której userzy wiedzą, że lepiej jej nie podskakiwać bo ma ciężką rękę i lepiej przy nich przestrzegać regulaminu Wink

Duśka, no przez cały ten czas wydawało mi się, że jestem xD
"Celowo pominąłem grono Krytyków. Wiadomo dlaczego"

- Wiadomka Wink

A skoro nie można głosować na krytyków, to proszę Administratora o usunięcie wątku.
(28-03-2011, 19:54)sileana napisał(a): [ -> ]Xorrez. Jeszcze nie widziałam, żeby zareagował odpowiednio. Albo nie w czas, albo nie w osobę. (Ale podpadł mi ostatnimi komentarzami swoimi; więc nie wiem, czy krytyka użytkownika Xorrez się liczy)

Arche i Inf. Nad nimi mogłabym się zastanowić. Bo oni odwalają swoją robotę.

Ło. Przepraszam bardzo ale skąd takie wnioski? Jest coś takiego jak przegląd akcji moderatorskich i takie tam. O dziwo coś też działam,więc nie wiem skąd Ci się wzięła taka opinia. To samo z banami...

Możesz wyjaśnić dokładniej?
Hmm... Przecież większość ekipy to spokojni, niekonfliktowi ludzie z których strony zawsze ma się taryfę ulgową Big Grin A na serio to chyba root. Wydawałoby się, że Korzenny Szczur nie jest groźny(choćby ze względu na nick) ale często odwala brudną robotę(np. wykład o cyc..., ekhem, piersiach skończył się dla zdechl_szczur źle Big Grin)
Cytat:Głosujesz na niego bo tak uważasz czy ze względu na znajomość?
Jaką znajomość, Duś? Smile

Cytat:sileana napisał(a):
Xorrez. Jeszcze nie widziałam, żeby zareagował odpowiednio. Albo nie w czas, albo nie w osobę. (Ale podpadł mi ostatnimi komentarzami swoimi; więc nie wiem, czy krytyka użytkownika Xorrez się liczy)

Arche i Inf. Nad nimi mogłabym się zastanowić. Bo oni odwalają swoją robotę.

Ło. Przepraszam bardzo ale skąd takie wnioski? Jest coś takiego jak przegląd akcji moderatorskich i takie tam. O dziwo coś też działam,więc nie wiem skąd Ci się wzięła taka opinia. To samo z banami...

Możesz wyjaśnić dokładniej?

Nie żebym się wtrącał w rozmowy wielkich moderatorów, ale uważam że Xorrez dosyć dobrze reagował w sprawach np. użytkownika Beret, oraz kilku innych, więc Sileana raczej nie ma racji.
No jak krytyków pominięto, to po co ankieta? To my najwięcej po ludziach jedziemy Wink

Domagam się drugiej ankiety: "który z krytyków najbardziej mnie wkurza" Wink
Stron: 1 2 3