Ankieta: Który członek Ekipy jest według was najsurowszy?
Ankieta jest zamknięta.
Danek
0%
0 0%
Mroczne_Kalesony
9.52%
2 9.52%
rootsrat
52.38%
11 52.38%
Malbert
19.05%
4 19.05%
Xorrez
14.29%
3 14.29%
Archanioł
4.76%
1 4.76%
InFlames
0%
0 0%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Najostrzejszy członek Ekipy forum
#16
Coś czuję że jak nie wygram zmienię swój image.
Odpowiedz
#17
Bo największą kosą jest Met i już. A potem jestem ja, hahaha Tongue

Jestem za ankietą dla krytyków.

Arche, Tyś potulny jak baranek.
Odpowiedz
#18
Zobaczymy, zobaczymy...
Odpowiedz
#19
Oj, Arche, spokojnie, bo Ci żyłka pęknie Tongue
Odpowiedz
#20
Ja zawsze jestem spokojny. Ale mogę być spokojny i koszący zarazem.
Odpowiedz
#21
Oj, oj, oj... Archaniele! Nie musisz się zmieniać. Poza tym - to chyba offtop x D
Odpowiedz
#22
Chyba tak.

A Xorrez taki cwaniak, że zagłosował sam na siebie.

Smile
Odpowiedz
#23
Ahahaa Big Grin
Fajnie x D

Dobry jest.

A tak poważnie, co do wypowiedzi Sil - ja się zgodzić nie mogę, bo Xorr był jedyną osobą, która powiedziała, że zareaguje, jeśli tylko powiem, na to, co robił użytkownik "Monica". Nie będę się rozwodzić, co to za sprawa, ale fakt faktem, już nie raz słyszałam, widziałam, że Xorr coś robi.
Odpowiedz
#24
A ja proszę o nie abstrahowanie od tematu i nieobrażanie innych userów.
Odpowiedz
#25
Teraz już, Arche, przesadzasz. Bądź sobie kosą, pluj się, spoko. Ale nie zauważyłam żadnego obrażania, więc bez przesady. Tym bardziej, że to kawiarenka, chyba nie powinniśmy być zabici za lekki offtop.
Odpowiedz
#26
A czy ja w którymkolwiek miejscu napisałem że to zrobiłaś? O nie nie. Ja uprzedzam fakty.
Odpowiedz
#27
Jakie fakty? Jak już to ja mogę się obrazić, nie było zamiaru obrażania kogokolwiek. A jeżeli to jest czepianie się o coś, co jeszcze nie nastąpiło to tym bardziej przesadzasz.
Odpowiedz
#28
Zapobiegłem drążeniu tematu użytkowniczki o podanym wyżej nicku. Czepiactwo leży w moich kompetencjach. Nie chcesz nikogo obrażać? Super. Nie podawaj tylko czyjegoś nicku gdy mówisz o czymś w złym świetle. Aha, że nie mówiłaś w żadnym świetle? Otóż mówienie o kimś i przy okazji wspominanie o tym, że moderator mógł zareagować, świadczy o tym, że coś z tym userem było nie tak.

Tyle ode mnie. Koniec tematu tej użytkowniczki.
Odpowiedz
#29
Nikt nie ciągnie, oprócz Ciebie, jej tematu.

A wkładanie w czyjeś usta czegoś, czego NIGDY nie powiedział, jest CO NAJMNIEJ niekulturalne, chamskie i bezczelne.
Odpowiedz
#30
Jeszcze macie coś do dodania? PW. Stonujcie emocje. Pożartować można, ale w granicach dobrego smaku. I mówię poważnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości