Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mowa Metatrona
#1
Star 
"Mowa Metatrona"( Ostatnie zdanie, nie jest miarą mojej arogancji, chciałam by było zaskakujące)
Dedykuje Metatronowi( użytkownikowi(MOD) tego forum


Ja jestem Metatron – co zasiada na boskim tronie, gdy ten z powagą godną swej osobie, wysłuchuje modlitw najwierniejszych mu ludzi.

Jestem Metatron – anioł co służy, jak prawa ręka Bogu, który wysłuchuje tych, co czczą Ojca swego i Matkę swoją.

Metatron - którego Bóg upośledził na męskim ciele, który teraz będący w niebiańskiej krainie, pielęgnując swej wdzięki.


Ja jestem Aniołem - co za zadanie ma zastąpić Boga, gdy ten już nie może słuchać ludzkich trosk i zmartwień.

Jestem Aniołem – który dokonuje cudów i cieszy się, że Bóg jest kobietą, która urokliwie rządzi Królestwem Niebieskim.

Anioł - co pokochał Panią Rickman i dlatego został strącony do otchłani, by zostać Lucyferem
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#2
TRONIE - OSOBIE
W obydwu Twoich tekstrach w pierwszych zdaniach jest rym.

W pierwszej linijce "Boskim" napisałbym z małej litery.
Odpowiedz
#3
(07-09-2011, 22:38)przemekplp napisał(a): TRONIE - OSOBIE
W obydwu Twoich tekstrach w pierwszych zdaniach jest rym.

W pierwszej linijce "Boskim" napisałbym z małej litery.
EDIT

Może dlatego, że to mój znak rozpoznawczy


Za to kolor to znak rozpoznawczy ekipy. Proszę go nie używać/Arche

[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#4
Trochę komiczny ten znak rozpoznawczy.
Odpowiedz
#5
to jaki kolor wyznacza mi ekipa??
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#6
Czarny, zawsze czarny i tylko czarny. Używaj kursywy/pogrubienia, kolory tylko dla Ekipy.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#7
Tekst ogólnie mi się podoba. Zaskakujące zakończenie wydaje się tutaj na miejscu.
Gdybym miała to ocenić w skali 1-10, daję 8,5 Big Grin
Pozdrawiam i liczę na więcej takich "dzieł" Smile
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#8
(08-09-2011, 14:46)Lexis napisał(a): Tekst ogólnie mi się podoba. Zaskakujące zakończenie wydaje się tutaj na miejscu.
Gdybym miała to ocenić w skali 1-10, daję 8,5 Big Grin
Pozdrawiam i liczę na więcej takich "dzieł" Smile
Dzięki, tylko czemu jest " dzieło" z cudzysłowie??Angel
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#9
Cóż... Nie zostało to jeszcze opublikowane Wink
Dla mnie praca staje się dziełem, gdy jest sławna, opublikowana i co najważniejsze- przetrwała jakiś dłuższy czas. Wystarczy dziesięć- piętnaście lat Smile
Jestem wybredna, ale zmniejszam wymagania ;D
Inaczej zostałabym sama znienawidzona przez świat Wink
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#10
Cytat:którego Bóg upośledził na męskim ciele, który teraz będący w niebiańskiej krainie, pielęgnując swej wdzięki.

[Obrazek: 249ET1bpb5I]

emm, śmiem twierdzić, że konstrukcja tej wypowiedzi jest nieprzemyślana, a nawet niezrozumiała (chyba, że ktoś poza Autorką, najlepiej spośród poprzednich komentatorów, jest w stanie mi objaśnić, co tu jest napisane, i proszę Autorkę o nieudzielanie wyjaśnień na razie : ))
Na mnie końcówka wrażenia nie zrobiła żadnego, nie wiem, szczerze mówiąc, co za to odpowiada. W każdym razie zaskoczona nie byłam. dodam, że przedostatnie stwierdzenie, o Bogu-kobiecie, psuje element zaskoczenia, moim skromnym.
Odpowiedz
#11
Chodzi o to, że Metatron nie ma genitaliów, a Bóg się upiększa...
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#12
Serdeczne dzięki za wyjaśnienia... co nie zmienia faktu, że masz problem z logicznym (już nawet nie domagam się poprawnego) formułowaniem zdań. Radziłabym to przeredagować.
Odpowiedz
#13
(08-09-2011, 20:52)Piramida88 napisał(a): Chodzi o to, że Metatron nie ma genitaliów

Big Grin Big Grin Dla tych co nie wiedzą, jest to nawiązanie do filmu Dogma, nie do mnie Wink
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#14
Tak, tak - potwierdzam, Metatron tego forum, faktycznie, ma rację Big Grin


Pani Rickman
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#15
Pomysł ciekawy i początek mi się bardzo podobał, ale potem niestety schody. Bynajmniej nie w górę. Gdyby jeszcze trochę popracować nad tym tekstem mogłoby powstać coś naprawdę ciekawego. Na obecną chwilę średnio.
-Czuję się mniej więcej tak, jak ktoś, kto bujał w obłokach i nagle spadł.
-Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


Kłapouchy

Moje teksty:

Jestem...<klik>
Nadzieja<klik>
Zapał<klik>




Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości