Via Appia - Forum

Pełna wersja: Mowa Metatrona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Mowa Metatrona"( Ostatnie zdanie, nie jest miarą mojej arogancji, chciałam by było zaskakujące)
Dedykuje Metatronowi( użytkownikowi(MOD) tego forum


Ja jestem Metatron – co zasiada na boskim tronie, gdy ten z powagą godną swej osobie, wysłuchuje modlitw najwierniejszych mu ludzi.

Jestem Metatron – anioł co służy, jak prawa ręka Bogu, który wysłuchuje tych, co czczą Ojca swego i Matkę swoją.

Metatron - którego Bóg upośledził na męskim ciele, który teraz będący w niebiańskiej krainie, pielęgnując swej wdzięki.


Ja jestem Aniołem - co za zadanie ma zastąpić Boga, gdy ten już nie może słuchać ludzkich trosk i zmartwień.

Jestem Aniołem – który dokonuje cudów i cieszy się, że Bóg jest kobietą, która urokliwie rządzi Królestwem Niebieskim.

Anioł - co pokochał Panią Rickman i dlatego został strącony do otchłani, by zostać Lucyferem
TRONIE - OSOBIE
W obydwu Twoich tekstrach w pierwszych zdaniach jest rym.

W pierwszej linijce "Boskim" napisałbym z małej litery.
(07-09-2011, 22:38)przemekplp napisał(a): [ -> ]TRONIE - OSOBIE
W obydwu Twoich tekstrach w pierwszych zdaniach jest rym.

W pierwszej linijce "Boskim" napisałbym z małej litery.
EDIT

Może dlatego, że to mój znak rozpoznawczy


Za to kolor to znak rozpoznawczy ekipy. Proszę go nie używać/Arche

Trochę komiczny ten znak rozpoznawczy.
to jaki kolor wyznacza mi ekipa??
Czarny, zawsze czarny i tylko czarny. Używaj kursywy/pogrubienia, kolory tylko dla Ekipy.
Tekst ogólnie mi się podoba. Zaskakujące zakończenie wydaje się tutaj na miejscu.
Gdybym miała to ocenić w skali 1-10, daję 8,5 Big Grin
Pozdrawiam i liczę na więcej takich "dzieł" Smile
(08-09-2011, 14:46)Lexis napisał(a): [ -> ]Tekst ogólnie mi się podoba. Zaskakujące zakończenie wydaje się tutaj na miejscu.
Gdybym miała to ocenić w skali 1-10, daję 8,5 Big Grin
Pozdrawiam i liczę na więcej takich "dzieł" Smile
Dzięki, tylko czemu jest " dzieło" z cudzysłowie??Angel
Cóż... Nie zostało to jeszcze opublikowane Wink
Dla mnie praca staje się dziełem, gdy jest sławna, opublikowana i co najważniejsze- przetrwała jakiś dłuższy czas. Wystarczy dziesięć- piętnaście lat Smile
Jestem wybredna, ale zmniejszam wymagania ;D
Inaczej zostałabym sama znienawidzona przez świat Wink
Cytat:którego Bóg upośledził na męskim ciele, który teraz będący w niebiańskiej krainie, pielęgnując swej wdzięki.

[Obrazek: 249ET1bpb5I]

emm, śmiem twierdzić, że konstrukcja tej wypowiedzi jest nieprzemyślana, a nawet niezrozumiała (chyba, że ktoś poza Autorką, najlepiej spośród poprzednich komentatorów, jest w stanie mi objaśnić, co tu jest napisane, i proszę Autorkę o nieudzielanie wyjaśnień na razie : ))
Na mnie końcówka wrażenia nie zrobiła żadnego, nie wiem, szczerze mówiąc, co za to odpowiada. W każdym razie zaskoczona nie byłam. dodam, że przedostatnie stwierdzenie, o Bogu-kobiecie, psuje element zaskoczenia, moim skromnym.
Chodzi o to, że Metatron nie ma genitaliów, a Bóg się upiększa...
Serdeczne dzięki za wyjaśnienia... co nie zmienia faktu, że masz problem z logicznym (już nawet nie domagam się poprawnego) formułowaniem zdań. Radziłabym to przeredagować.
(08-09-2011, 20:52)Piramida88 napisał(a): [ -> ]Chodzi o to, że Metatron nie ma genitaliów

Big Grin Big Grin Dla tych co nie wiedzą, jest to nawiązanie do filmu Dogma, nie do mnie Wink
Tak, tak - potwierdzam, Metatron tego forum, faktycznie, ma rację Big Grin


Pani Rickman
Pomysł ciekawy i początek mi się bardzo podobał, ale potem niestety schody. Bynajmniej nie w górę. Gdyby jeszcze trochę popracować nad tym tekstem mogłoby powstać coś naprawdę ciekawego. Na obecną chwilę średnio.