Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój sobotni underground
#16
pierwszą wersję czytałam, ale jej nie pamiętam...
wiersz mi się podoba, zwłaszcza zakończenie xD


pozdrawiam,
Kali
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#17
Zdesperowany bohater myśli o samobójstwie. Jest wolnym człowiekiem. Miłość zabolała bardzo. Zycie samo życie.
Odpowiedz
#18
(26-03-2011, 18:25)siódmy napisał(a): Cieszę się, że nie widziałem poprzedniej wersji bo ta jest świetna. Bardzo sugestywny obrazek Smile

Nic dodać, nic ująć.
Pozdrawiam serdecznie, Zu.
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#19
Czuć wiatr we włosach i duży luz - i w opisanej sytuacji, i w sposobie, w jaki bawisz się słowem (a "bawisz" nie jest tu zwrotem protekcjonalnym czy coś. od razu uprzedzam, że powiedziałam to z dobrymi intencjami). Bardzo mi się podoba.

"rozpędzę się jak sto diabłów na cmentarzu w listopadzie" -> ten fragment brzmi uroczo
Odpowiedz
#20
za krótkie ale i tak miażdży jak stado bawołów na prerii, jest mega i basta Big Grin
Odpowiedz
#21
Sorry, że tak późno piszę, ale lepiej późno, niż wcale.
Thanx a lotSmile
Odpowiedz
#22
jest w tym jakiś "power". ( zdejmą koszulę, wyrzucę zegarek...) czuć tempo akcji !!! Kapitalny przekaz !
oczywiscie powinno byc (zdejmę). przepr.
Odpowiedz
#23
Mike musisz pamiętać o tym, aby zostawiać też czytelnikowi kawałek wolnej przestrzeni. Tak jak to świetnie zrobiłeś w tej wersji. Nie czytałam pierwszej, ale to chyba najlepszy twój wiersz tutaj.
Odpowiedz
#24
Piotras, Insomnia - dzięki wielkieSmile
Odpowiedz
#25
Typowe twoje klimaty, a więc kawałek zakręcony i dobrze : siła ekspresji jest miażdżąca i działa na wyobraźnię. Choć utwór jest dość krótki, więcej nie trzeba było. Brawo!
Odpowiedz
#26
Koz,

Thanx a lot, czyli ja Ciebie bardzo dziękowaćSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości