Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna
#1
Kiedys juz probowalem odwolywac sie w wierszu do mitologii greckiej. To teraz ujecie drugie Smile


nocą
jasną łuną
dryfujesz po czarnych wodach

odlej swojej uwagi
lunarna damo
w formę
co wygniotłaś spojrzeniem
niby w plastelinie
mojej jaźni

giniesz
zgładził cię świt
Odpowiedz
#2
Forma może być. Spokojnie idzie poczytać, ale sam wiersz jako taki nie wzbudza żadnych uczuć, a przynajmniej u mnie.

Cytat:lunarna damo

To mi się w ogóle nie podoba. Słowo "lunarna" brzmi źle i zastąpiłabym innym.

Jak dla mnie jest to mocno na siłę, byle znaleźć dobre słowo. Zygo w mojej ocenie 2/5
Musimy nad tym popracować. Nieraz widziałam Twoje lepsze wiersze, ten coś upada. Jednak masz potencjał. Trzeba go wydobyć.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#3
odlej swojej uwagi
lunarna damo
..to jest najgorsze co mogło mi się przydarzyć. A to ma być sens wiersza? Co zatem?
Aby pisać cokolwiek na temat starożytnej Grecji nie wystarczy wykręcić z luny damę. Undecided
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#4
niewątpię, dlatego przygotowałem dziesięć innych wersów, starysto Smile

dzięki za komentarze
Odpowiedz
#5
Poczytam, miło Smile
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#6
Jak czytałam o czarnych wodach to bardzo mi w kąt widzenia wchodził Twój avatar, Zyga i to było takie urzeczywistnienie Wink
Podoba mi się, bo dla mnie to historia ujęta w kilku punktach zaczepienia. No i ta noc - jak dla mnie to jest pogrążenie się we wspomnieniach, a uwolnienie się od nich właśnie jest świtem.
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#7
chyba czekałem na ten komentarz Shy dzięki śliczne, krucza panno
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości