Koniec społecznościówek?
#16
Biorąc pod uwagę ich dotychczasowe dokonania można twierdzić, że mają szansę.
Z jednej strony ciekawi mnie jak będzie internet bez facebooka wyglądał (może nie będę już widział tego badziewnego "lubię to" na każdej stronie) z drugiej - jestem wielkim przeciwnikiem uszczęśliwiania ludzi na siłę. Jak wiadomo - najwięksi zbrodniarze też zazwyczaj uznawali, że ich zamiary są słuszne a ludzie będą im dziękować.
Nie ma co spekulować, poczekamy, zobaczymy. Mam nadzieję, że za google się nie wezmą, bo jak dotąd prowadzą moim zdaniem dość pozytywną politykę (z punktu widzenia użytkownika).
A jak jesteście za to wspomóżcie ich w Ddosie (bo ot tego zapewne się zacznie).
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#17
Z trzeciej strony - ilu ludzi zatrudnia Fecebook? Na wiki pisze, że około tysiąca. Już widzę jak ci goście po stracie pracy znajdują tych od sabotażu. Zobaczymy małą wojnę na sztukę hackerską.
"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz
#18
Wara od Facebooka! Komu on przeszkadza? Chyba tylko konkurencji, gotowej zająć jego miejsce.
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
#19
A może jak nie będą ludzie siedzieć na fejsie, to częściej na Inka zajrzą?
"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz
#20
lepiej nie, sorry za offtop
Odpowiedz
#21
jak Was czytam, to się zastanawiam - młodzi artyści (znaczy się piszą) nie lubią buntu? Może za chwilę będziecie popierać korporacje?


Met,

studnie w Afryce, to buduje PAH. A powinny to robić najbogatsze państwa świata (tylko się nie opłaca - za słaby PR).



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#22
Ale bunt wobec czegoś do czego nic nas nie zmusza? To trochę nielogiczne.
To, że nie lubię pomidorów, nie smakują mi i ich nie jem wcale nie znaczy, że chodzę po sklepach i podpalam półki z tymi warzywami!
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#23
Sit,


nie masz czasami ochoty wywalić telewizora za okno albo czegoś roz..........?


PS. Polecam Sex Pistols, The Clash albo choćby Nirvanę.



i pozdrawiam serdecznie.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#24
Szachu, o dziwo bardzo mało kiedy i przechodzi mi po kilku sekundach. A telewizor po prostu wyłączam.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#25
Sit,


to ja Ci zazdroszczę, serio.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#26
Ja kibicuje Anonimowym i Lulzom Smile Mówcie co chcecie ale mają klasę.
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#27
Mam wrażenie, że trochę się mijacie z istotą tego ataku. Im chodzi o fakt, że FB kolekcjonuje wszelkie dane o użytkownikach, wykorzystuje je we własnych celach, a także przekazuje różnym organizacjom rządowym itd. Oraz o to, że usunięcie konta to czysta fikcja i nie załatwia sprawy - dane zostają w ich bazie.

Takie jest ich oficjalne stanowisko. Czy to prawda? Myślę, że tak, chociaż co by nie mówić - Google pod tym względem jest dużo gorszy Tongue Ale ja gorąco kibicuję panom hakerom, chociaż sam mam konto na FB.
Odpowiedz
#28
Kolekcjonuje dane, które sami użytkownicy dobrowolnie podają. A organizacje rządowe i tak te dane mają, bo wyciągają je same, pewniejszymi metodami.
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
#29
Może jestem wredny, ale właśnie dlatego, właśnie dla takich ludzi jak Accatone będę się cieszył, że AntiSec rozwalii fejsa Big Grin Dla osób, którym ciężko jest bez tego portalu przeżyć. Uzależnionko od komputera może będzie mniejsze? ;]
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#30
Nie rozwali. Smile
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości