Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do usunięcia
#1
Dowiedziałem się tego, czego chciałem Wink
Wątek można usunąć Smile
Bujaj w obłokach, bo tylko w ten sposób możesz wznieść się na wyżyny swoich możliwości.
...warto pamiętać.



#2
Piotrze!
Jakbyś wkleił jeszcze większy fragment, to możnaby coś więcej powiedzieć. Mnie trochę zaciekawiło to, o czym mowa we wstępie, ale nie mogę tego powiązać z treścią na razie.
Tyle, co mogę powiedzieć, że błędy żadne mi się nie rzuciły.
Oczekuję na dalszy ciąg.
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

#3
(27-07-2011, 20:37)Kruk napisał(a): Piotrze!
Jakbyś wkleił jeszcze większy fragment, to możnaby coś więcej powiedzieć. Mnie trochę zaciekawiło to, o czym mowa we wstępie, ale nie mogę tego powiązać z treścią na razie.
Tyle, co mogę powiedzieć, że błędy żadne mi się nie rzuciły.
Oczekuję na dalszy ciąg.

Wrzucając ten kawałeczek tekstu chciałem się dowiedzieć, czy zaintryguje on czytelnika i czy będzie on chciał czytać dalej. Niestety, tutaj na forum dalszego ciągu TEGO tekstu nie wstawię, aczkolwiek - jak już mówiłem - w najbliższym czasie dowiecie się o nim dużo więcej, a ci, którzy zechcą, będą mogli poznać jego całość Wink
Niektórzy powinni domyślić się, o czym mówię Wink
Pozdrawiam.
Bujaj w obłokach, bo tylko w ten sposób możesz wznieść się na wyżyny swoich możliwości.
...warto pamiętać.



#4
Nie no, ja tak mniej więcej łapię... tylko, że dla mnie za krótko. Ale rozumiem, rozumiem czemu nie wrzucasz większej części Wink
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

#5
Przywitaj się z 60% ostrzeżenia na rok i przeczytaj Regulamin.

Wątek zamykam.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości