Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
By the way
#16
Malbert, easy-rider,



dzięki za komentarze.



PS. Wszyscy macie sporo racji.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#17
Swoją drogą, na świecie codziennie ludzie umierają, dopuszczają się zbrodni, co tydzień dochodzi do dużych wypadków, co miesiąc do wielkich katastrof, każdego roku prowadzone są wojny (chyba od początku cywilizacji nie było nawet miesiąca... ba! pewnie nawet jednego dnia nie było, żeby ludzie nie prowadzili gdzieś jakiś działań wojennych). Gdybyśmy mieli się przejmować wszystkim wcale by to nikomu na zdrowie nie wyszło... Tymczasem wcale się nie dziwie tym ludziom, którzy w dzieciństwie byli karmieni szczęśliwymi bajkowymi zakończeniami, którzy dorośli w rzeczywistości raczej dalekiej od tej która miała miejsce "za siedmioma górami", że chcą zobaczyć, że są takie miejsca, tacy ludzie, takie zakończenia, które są bliskie bajkom, które znali. To taka baśń dla dorosłych, bo w historię Kopciuszka już nie są wstanie uwierzyć.
Odpowiedz
#18
Uroczo okrutne wobec priorytetów mediów w kwestii wyboru tematów, które realizują dla swych odbiorców. Bardzo, bardzo udane Big Grin 5/5
Odpowiedz
#19
inquietude, Hybrid,



dzięki za komentarze.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#20
Kawałek dobrej myśli, ale niestety Szachu niezbyt poetycko. To proza ubrana w wersy. Mogę to powiedzieć na ulicy lub przy piwie płynnie i nikt nie pomyśli, że recytuje jakiś wiersz. Czyż nie tak? Pozdrawiam i to bez wazeliny hehSmileSmile
Odpowiedz
#21
A jak dla mnie ta zbytnia dobitność jest bardzo dobra. Zwaliła mnie z nóg. Na początku pomyślałam, że się zdenerwuję, bo mam dość tematu tego iście ociekającego jedwabistością ślubu, a potem takie - ups! - i zdziwienie.

Dobre, Szachu, dobre.
Odpowiedz
#22
JKZ007, Duśka,



dzięki za komentarze.



PS. Posypuję sobie głowę popiołem, przesadziłem z tą prozą.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#23
Strzelanie do fok, osiem żyć i teraz to: właściwie te trzy wiersze opowiadają to samo, tylko w innej formie...
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#24
Cześć, Mistrzu.
Oto bardzo piękny przykład poezji publicystycznej.

Odświeżam.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#25
Witam,
Bardzo mi się podoba ten tekst, prawdziwy, bezpretensjonalny, po prostu dobry.
Szach klasa sama w sobie

Noir
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości