Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abstrakcja II
#46
I oto jak się nakręca koniunkturę dla utworu klasy B. Wszyscy o nim mówią, dlatego obecność i głos w dyskusji to poniekąd spełnienie obowiązku konformistycznego.
Komentarzy na cztery strony - fiu, fiu... Czapki z głów. A są na forum utwory, które nie doczekały się nawet jednego komentarza.
Gratuluję Macieju, masz świetnego PR-owca.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#47
Maćku , jedna gwiazdka to nie wyróżnienie vide http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=15797
Odpowiedz
#48
Sam nie wiem: czy to tekst, czy autor specjalnej troski.

Karmi się naszymi wpisami.

Basta. Szlaban.

Są teksty autorów gwarantujących czytanie komentarzy, ze zrozumieiem.
Odpowiedz
#49
(10-04-2018, 12:18)BJKlajza napisał(a): Maćku , jedna  gwiazdka  to nie  wyróżnienie vide  http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=15797

ale ja piszę cały czas abstrakcyjnie
jeszcze nie rozumiesz Błażeju ?
Odpowiedz
#50
(10-04-2018, 12:13)Miranda Calle napisał(a): I oto jak się nakręca koniunkturę dla utworu klasy B. Wszyscy o nim mówią, dlatego obecność i głos w dyskusji to poniekąd spełnienie obowiązku konformistycznego.
Komentarzy na trzy strony - fiu, fiu... Czapki z głów. A są na forum utwory, które nie doczekały się nawet jednego komentarza.
Gratuluję Macieju, masz świetnego PR-owca.

MIRANDA ZOSTAJE OGŁOSZONA MISTRZEM PUENT Heart Heart Heart !!! A JA DZIĘKI TEMU, MIMOWOLNIE (???) ZROBIŁEM OFFTOP, WIĘC I JEST PRZYCZYNEK DO DZIAŁAŃ MODERACYJNYCH A PROPOS WĄTKU....GUNNAR, REAGUJ!    A JA ZA GRZECH NIE MAM NI KRZTYNY ŻALU. RELATYWIZUJĘ SOBIE REGULAMIN :p 


a SERIO! TAK, NALEŻY WĄTEK ZAMKNĄĆ! TAK UWAŻAM, ALE NIE ODE MNIE ZALEŻY DECYZJA, CHOĆ ... TEORETYCZNIE, MAM MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE UCZYNIĆ TO!!!
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#51
(10-04-2018, 12:13)Miranda Calle napisał(a): I oto jak się nakręca koniunkturę dla utworu klasy B. Wszyscy o nim mówią, dlatego obecność i głos w dyskusji to poniekąd spełnienie obowiązku konformistycznego.
Komentarzy na trzy strony - fiu, fiu... Czapki z głów. A są na forum utwory, które nie doczekały się nawet jednego komentarza.
Gratuluję Macieju, masz świetnego PR-owca.

tak, sam jestem zaskoczony tą ilością słów na temat mojego (podobno dennego)utworu
coś w tym jest
w tym szaleństwie jest metoda

(10-04-2018, 12:23)chmurnoryjny napisał(a):
(10-04-2018, 12:13)Miranda Calle napisał(a): I oto jak się nakręca koniunkturę dla utworu klasy B. Wszyscy o nim mówią, dlatego obecność i głos w dyskusji to poniekąd spełnienie obowiązku konformistycznego.
Komentarzy na trzy strony - fiu, fiu... Czapki z głów. A są na forum utwory, które nie doczekały się nawet jednego komentarza.
Gratuluję Macieju, masz świetnego PR-owca.

MIRANDA ZOSTAJE OGŁOSZONA MISTRZEM PUENT Heart Heart Heart !!! A JA DZIĘKI TEMU, MIMOWOLNIE (???) ZROBIŁEM OFFTOP, WIĘC I JEST PRZYCZYNEK DO DZIAŁAŃ MODERACYJNYCH A PROPOS WĄTKU....GUNNAR, REAGUJ!    A JA ZA GRZECH NIE MAM NI KRZTYNY ŻALU. RELATYWIZUJĘ SOBIE REGULAMIN :p 


a SERIO! TAK, NALEŻY WĄTEK ZAMKNĄĆ! TAK UWAŻAM, ALE NIE ODE MNIE ZALEŻY DECYZJA, CHOĆ ... TEORETYCZNIE, MAM MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE UCZYNIĆ TO!!!

jak już to MISTRZYNIĄ Big Grin
Odpowiedz
#52
Miranda, jako mężna kobieta zasługuje na określenie mężne, więc Mistrz!

I tyle. reszta to już nadużywanie ciierpliwości innych, którzy tu naprawdę zapieprzają przy pracy nad własnymi utworami, a nie pielęgnują ego...  Powtórzę, wątek wg mnie do zamknięcia! kontynuowanie go, dawanie możliwości wznawiania obraża innych użytkowników, pozbawiając ich komentarzy i odwiedzin. Ja stąd spadam, chyba, że będę musiał uczynić jakieś obowiązki moderacyjne, ale ... nie tylko ja tu jestem.... Ave! ArS!
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#53
ja też spadam, narazie wszystkim
AUTOR
Odpowiedz
#54
Proszę tu Gunnara nie wzywać na daremno Big Grin

Ja sobie z zaciekawieniem obserwuję ten socjologiczny fenomen, gdy słaby w powszechnej opinii wiersz generuje tyle komentarzy.
Myślę, że nie ma co zamykać tego pięknego fenomenu Wink

Co do samego wiersza - nie trzeba być specjalistą od poezji (a ja nie jestem) by stwierdzić, że ocena jest adekwatna.
Sam przed ponad dekadą dziesiątki takich, jeśli nie setki popełniłem. Po latach wracając do nich, aż się zawstydziłem, że takowe pisałem, więc większość z nich skasowałem i odeszły w cyfrowy niebyt. Ale mamy tu wolność słowa i każdy może publikować co chce (w granicach regulaminu) choćby i to było powszechnie odbierane jako bardzo słabe.

Pozdrowienia dla wszystkich dyskutantów Wink
Odpowiedz
#55
brawo Gunnarze za wspaniały komentarz
na marginesie ci powiem,że też wiele moich dawnych wierszy mnie dzisiaj nawet śmieszy
ale ich nie skasowałem , przelałem na papier i trafiły do archiwum
\czyli starej szafy\
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości