Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
październik
#16
(04-01-2018, 20:12)mirek13 napisał(a):
(04-01-2018, 19:06)BJKlajza napisał(a):
(04-01-2018, 17:14)mirek13 napisał(a): Wolałbyś, żebym kadził?
Ja po prostu nie lubię Twojej Twórczości. Stylu, form przekazu, nadbudowy i bazy (jak napisałby klasyk marksizmu).
Uważam je za niezłe technicznie, ale przekombinowane, sztucznie przeintelektualizowane i z przerostem formy nad treścią.
Ale to moje zdanie i jeśli inni się zachwycają, to przecież lata Ci, co piszę.
I słusznie. Angel Big Grin

Ależ każdemu wolno nielubieć Big Grin

Yes.
To właśnie jest istota współistnienia. Co sądzisz np. o ostatnim wierszu dodanym na forum, czy o prozie?
Kicha straszna, ale jest, no nie?
Dyskusja i własne zdanie, to podstawa dystansu do siebie, a nie tylko wrzucanie na forum, jako objaw zapłaconego autorytetu.


Pewien  Garść Rispoleptu  byłby  niepocieszony Big Grin
Odpowiedz
#17
(04-01-2018, 22:17)BJKlajza napisał(a):
(04-01-2018, 20:12)mirek13 napisał(a):
(04-01-2018, 19:06)BJKlajza napisał(a):
(04-01-2018, 17:14)mirek13 napisał(a): Wolałbyś, żebym kadził?
Ja po prostu nie lubię Twojej Twórczości. Stylu, form przekazu, nadbudowy i bazy (jak napisałby klasyk marksizmu).
Uważam je za niezłe technicznie, ale przekombinowane, sztucznie przeintelektualizowane i z przerostem formy nad treścią.
Ale to moje zdanie i jeśli inni się zachwycają, to przecież lata Ci, co piszę.
I słusznie. Angel Big Grin

Ależ każdemu wolno nielubieć Big Grin

Yes.
To właśnie jest istota współistnienia. Co sądzisz np. o ostatnim wierszu dodanym na forum, czy o prozie?
Kicha straszna, ale jest, no nie?
Dyskusja i własne zdanie, to podstawa dystansu do siebie, a nie tylko wrzucanie na forum, jako objaw zapłaconego autorytetu.


Pewien  Garść Rispoleptu  byłby  niepocieszony Big Grin

Ta prostota wypowiedzi, to pewnie naturalny dar.
Przeczytaj swój wpis i przełóż na ludzki język, bo nie wiem, co to jest garść Rispoletu.
Masz schizę? Angel
W sumie... Cool
Odpowiedz
#18
Nie mogę sie nie zgodzić Smile
Odpowiedz
#19
Panowie, miło się czyta Waszą wymianę zdań, ale zaczyna zalatywać offtopem, więc może umówcie się na kawkę i przedyskutujcie swoje problemy w intymnej atmosferze? Wink
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości