Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryjąca banię miniatura satyryczna. Ostrzegam, fabuła nie trzyma się kupy!!
#31
Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#32
Być może przejawiam inny rodzaj poczucia humoru bo jakoś na mojej twarzy uśmiech nie zagościł. Kończę mój komentarz żeby nie odstawał objętościowo od tekstu. Tongue
Odpowiedz
#33
Dzięki Cristtimm za komentarz Smile Jednych bawi, innych nie i nie zmienię tego, choćbym się zes... tresował Big Grin
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#34
Kupa wdzięku, z przewagą kupy Big Grin
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#35
Dzięki za komentarze Smile
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#36
Cały ten wątek pozwolę sobie skomentować jednym zdaniem: Pokaż ludziom *****, a zobaczą w nim sens.

A ja pozwolę sobie odesłać Cię do Regulaminu, jak również nagrodzić warnem. Wulgaryzm wygwiazdkowałem. -rr-
Odpowiedz
#37
roztrzepana, nie trzyma się kupy..... w kupie siła Smile
zabawne
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#38
Fajne. Smile Bani mi nie zryło, bo w mim przypadku trzeba długodystansowo, ale się uśmiechnęłam i trzymam ta minę aż do teraz. Smile
Miło przeczytać czasami coś śmiesznego.
A fabuły rzeczywiście nie ma, zwrot akcji powalający - bo ja go tam widzę. Big Grin
Odpowiedz
#39
Ciekawe. Zabawne. "Treściwe."
No, ale bani niestety nie zryło Big Grin Jedynie uśmiech zagościł na mej twarzy. Tongue
Podobało się. Jestem na tak.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości