Via Appia - Forum

Pełna wersja: Ryjąca banię miniatura satyryczna. Ostrzegam, fabuła nie trzyma się kupy!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
.













- Fabuła!!

- Co?!

- Puść tę kupę.












.
pierwsza rzecz, która przyszła mi do głowy: WTF?!
kolejna: buhahaha

to chyba wystarczy za komentarz

pozdrawiam,
Kali
"tą" - prawdziwy luzak z tej formy :)
Bani nie zryło, ale uśmiech jest.
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!

"TĘ", ty cieloku ;p

A miniatura jest miniaturowa, to fakt.
Rzkmina na po: dobrą konsystencję musiała mieć, że się dała podnieść ;p ;p
Spodziewałam się czegoś mocniejszego tak po prawdzie, ale uśmiechnęło mnie. Dobry tytuł.
Tytuł jest najważniejszy Big Grin
Tytuł- zapowiada wiele, treść - wywołuje uśmiech ha..ha..ha
Genialne, tytuł bardzo adekwatny. Zabawnie i zwięźle Smile
śmielej Autorze, nie powstrzymuj się!



Pozdrawiam.
Nie lubię wieprzowiny. Brudna jest, ale islamistą nie jestem.
Chodzi o smak. xD

Saw, za ten nic nie wnoszący koment powinieneś dostać warna. Skończy się na słownym upomnieniu. Ostatni raz. I nie chodzi tu o to, że to pod moim tekstemTongue

Pozdrawiam,

Met.
Śmiech jest, jest nieźle, tylko po co to puszczanie kupy na końcu? Wink Ja bym zmienił (nie mam pojęcia, na co) ostatnią linijkę.
Ale jest si Big Grin grunt to zaskoczenie, a to ci się udało... choć ten ryjący banię tytuł... jakbyś aż ostrzegał, że to podpucha ;]
No ale nie da się kupy na nic zamienić, bo ona wraz z tytułem współtworzy całośćTongue
Met, to się chyba nazywa erekcjato (i błagam, tylko nie każ mi dochodzić... do etymologii). Jak dla mnie murowany kandydat na tekst miesiąca (czy tam nawet roku). Literatura przez wielkie K (wzglądnie G, ale ma wspólgrać z tytułem, nie? Wink ).
Dzięki za komentarz ErazmusSmile Erekcjato? Hmmm... muszę sprawdzić Big Grin
Podwójny wykrzyknik się nie przyda. To nie gg, emotka nie wyskoczy.

Uśmiechnęłam się, to prawda, ale nie jestem zwolenniczką tak krótkich form (już to mówiłam kilka razy, komentując teksty Szacha). Kurczę, utalentowani ludzie z was, piszcie ładne, długie, ryjące banię opowiadania! Smile
Stron: 1 2 3