Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawo
#1
mówią trwaj
choćby zatopiona
w cudzych problemach

piszą bądź
choćby spłukana
z własnych przemyśleń

chcą bym śpiewała
wesołe melodie

a ja
też mam prawo
by czasem odejść
Odpowiedz
#2
Zaskoczyłaś mnie Duśka.

To zdecydowanie Twój najlepszy kawałek.

"chcą bym
śpiewała donośnie
wesołe melodie"

- zmieniłbym to na :

"chcą bym śpiewała
wesołe melodie". - lepiej to będzie wyglądać moim zdaniem.

Wiersz naprawdę ok.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
bardzo fajny wiersz, nie spodziewałem się po tobie zwięzłości myśli. Totalne zaskoczenie. Lubię jak coś się zmienia na plus.



Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Hmm... Ciekawy wiersz. Niby nic odkrywczego: po prostu przelałaś swoje przemyślenia na papier, a jednak czyta się fajnie. Jak będę mieć trochę czasu(i chęci) to zapoznam się z resztą twojej twórczości.



Pozdrawiam.
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
Odpowiedz
#5
Dawno nie czytałam Twoich wierszy, i tu takie bum.
Trafiłaś do mnie, aż do serducha. Nawet nie wiem co powiedzieć, nawet nie wiem po co. Wszystko jest tak, jak być powinno, o~
Odpowiedz
#6
No!

Typowy Duśkowaty utwór, do którego nie można się przyczepić ze świetną puentą!
Będę go czytał i czytał.
Oj, Duśka, Duśka. Big Grin

Odpowiedz
#7
Prawo, to wolność czynienia wszystkiego, co nie jest prawem zabronione. Nawet schować się na chwilkę w... sobie. Ładny wierszyk. Shy
Odpowiedz
#8
Fajnie wyszło. Krótko, treściwie, ale przekazałaś wszystko, co chciałaś. Utwór wydaje się być kompletny. No i do mnie, jako czytelniczki, przemawia w 100% Smile
Odpowiedz
#9
krótko i na temat, takiej poezji nam trzeba!
pozdrawiam
GH
- wrota do innego wymiaru...
[Obrazek: gwidon.jpg]



Odpowiedz
#10
Dziękuję wszystkim Smile
Odpowiedz
#11
masz prawo, masz prawo, masz prawo odejść... z honorem! Takowy refrenik mi przypasił. Ale ja wiem, że stać Cię malutka na więcej ino. Bo kurka wodna, coś to takie dla mnie takie przykrutenieńkie było. Ledwiem zaczął se czytać a tu finito. Finis bonis ceremonis. Rozbudzasz czytelnikowi apetyt a potem każesz sie gonić na cztery wiatry by lizać pusty talerz. Muszę drina strzelić z tego powodu i zawodu, ech! Big Grin
Odpowiedz
#12
Lubisz krótkie formy, przynajmniej te które przeczytałem, ale właśnie ten kawałek zrobił na mnie wrażenie. Dura lex sed lex ,aczkolwiek najwyraźniej chcesz je łamać. Pozdrawiam Nielubiąca.Smile
Odpowiedz
#13
Dziękuję...?
Odpowiedz
#14
;") Dołączę się do pochwał. Świetny wiersz. Klimat, melodia i puenta. Wszystko wspaniale ze sobą gra. Oby tak dalej. :")
Też cię kocham.
Odpowiedz
#15
naprawdę niezły wiersz. O czymś.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości