Via Appia - Forum

Pełna wersja: Prawo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Konto usunięte

mówią trwaj
choćby zatopiona
w cudzych problemach

piszą bądź
choćby spłukana
z własnych przemyśleń

chcą bym śpiewała
wesołe melodie

a ja
też mam prawo
by czasem odejść
Zaskoczyłaś mnie Duśka.

To zdecydowanie Twój najlepszy kawałek.

"chcą bym
śpiewała donośnie
wesołe melodie"

- zmieniłbym to na :

"chcą bym śpiewała
wesołe melodie". - lepiej to będzie wyglądać moim zdaniem.

Wiersz naprawdę ok.

Pozdrawiam.
bardzo fajny wiersz, nie spodziewałem się po tobie zwięzłości myśli. Totalne zaskoczenie. Lubię jak coś się zmienia na plus.



Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
Hmm... Ciekawy wiersz. Niby nic odkrywczego: po prostu przelałaś swoje przemyślenia na papier, a jednak czyta się fajnie. Jak będę mieć trochę czasu(i chęci) to zapoznam się z resztą twojej twórczości.



Pozdrawiam.
Dawno nie czytałam Twoich wierszy, i tu takie bum.
Trafiłaś do mnie, aż do serducha. Nawet nie wiem co powiedzieć, nawet nie wiem po co. Wszystko jest tak, jak być powinno, o~
No!

Typowy Duśkowaty utwór, do którego nie można się przyczepić ze świetną puentą!
Będę go czytał i czytał.
Oj, Duśka, Duśka. Big Grin

Prawo, to wolność czynienia wszystkiego, co nie jest prawem zabronione. Nawet schować się na chwilkę w... sobie. Ładny wierszyk. Shy
Fajnie wyszło. Krótko, treściwie, ale przekazałaś wszystko, co chciałaś. Utwór wydaje się być kompletny. No i do mnie, jako czytelniczki, przemawia w 100% Smile
krótko i na temat, takiej poezji nam trzeba!
pozdrawiam
GH

Konto usunięte

Dziękuję wszystkim Smile
masz prawo, masz prawo, masz prawo odejść... z honorem! Takowy refrenik mi przypasił. Ale ja wiem, że stać Cię malutka na więcej ino. Bo kurka wodna, coś to takie dla mnie takie przykrutenieńkie było. Ledwiem zaczął se czytać a tu finito. Finis bonis ceremonis. Rozbudzasz czytelnikowi apetyt a potem każesz sie gonić na cztery wiatry by lizać pusty talerz. Muszę drina strzelić z tego powodu i zawodu, ech! Big Grin
Lubisz krótkie formy, przynajmniej te które przeczytałem, ale właśnie ten kawałek zrobił na mnie wrażenie. Dura lex sed lex ,aczkolwiek najwyraźniej chcesz je łamać. Pozdrawiam Nielubiąca.Smile

Konto usunięte

Dziękuję...?
;") Dołączę się do pochwał. Świetny wiersz. Klimat, melodia i puenta. Wszystko wspaniale ze sobą gra. Oby tak dalej. :")
naprawdę niezły wiersz. O czymś.



Pozdrawiam.
Stron: 1 2