[autorski] Ty żyjesz?! (zapisy i komentarze?)
#15
  • Imię:Mirrond
  • Płeć:... Mężczyzna, to chyba oczywiste.
  • Wiek: ok.20
  • Rasa:Zmiennokształtny
  • Krótka historia dotychczasowego życia:Nieznana, bo jego pamięć sięga tylko na niecały rok wstecz. Obudził się w jakimś lesie i nic nie pamięta. Całkiem przypadkiem odkrył, że dysponuje pewną specyficzną umiejętnością - potrafi zmienić się w dowolną istotę żywą, którą widział w przeszłości. W efekcie poszukiwanie tożsamości jest jeszcze trudniejsze, bo nawet nie wie jak niegdyś wyglądał. Przybył do Uniwerstytetu w nadziei że czegoś się dowie - także tego, gdzie nauczył się zaklęć. PS. Wiem, wiem, zero oryginalności. Nie chce mi się wymyślać :]
  • Co potrafię: Magia, ze sporym talentem w stronę jej "ciemniejszych" aspektów. Zmiany kształtu. Walka bronią białą (konkretnie mieczem jednoręcznym, ale bez rewelacji). Do tego pływam (świetnie) i jestem dość zręczny (wspominałeś coś o kilku dodatkowych rzeczach co się umie, to masz.
  • W czym jestem słaby: W mówieniu - ciągle wszystkich wkurza. Do tego skrajny odludek, darzący otaczających go ludzi skrajną podejrzliwością. Oraz jakiekolwiek rzeczy związane z przeżyciem w dziczy, rozpalanie ogniska, przyrządzanie jedzenia i takie tam.
  • Gdzie jestem: Lekko napity śpię w tawernie.


Zadowolony? I NIE MĘCZ MNIE WIĘCEJ >_<
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [autorski] Ty żyjesz?! (zapisy i komentarze?) - przez Mirrond - 20-06-2012, 23:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości