Ocalić od zakurzenia, czyli Ink-Antologia.
#1
Kiedy nie wiadomo, jak rozpocząć (cokolwiek), najlepiej zacząć w dowolnym miejscu i pozwolić się rzeczy toczyć...

TYTUŁEM WYJAŚNIENIA

Nikt nie ma czasu czytać wszystkiego z forum. Ani ochoty, bo tego jest strasznie dużo i różnej jakości. Jako że narodziła się potrzeba przewertowania tekstów forum, szkoda by było nie wykorzystać okazji i nie wydobywać z niepamięci utworów ciekawych, oryginalnych, które zatrzymały myśl, wzruszyły czy wzbudziły uśmiech.
Do tej pory notowałam sobie nazwiska autorów, linki do tekstów, kilka uwag, żeby pamiętać, dlaczego chcę pamiętać.
Ale pomyślałam, że może nie tylko ja, może i inni chcieliby jakieś teksty ocalić od zakurzenia.

Dlatego taki wątek.
Od dziś moje notatki - te o utworach moim zdaniem wartościowych - będą publiczne. Ale to nie musi być mój wątek. Chciałabym, by powstawała nasza antologia, zbiór ulubionych.
______________________________________________________



OCALIĆ OD ZAKURZENIA
INK - ANTOLOGIA


SPIS TREŚCI

1. Pamiętaj o Perle, dla której wyruszyłeś

KHEIRA............................ Imaginacja
KHEIRA............................ Gdy śni się ciepły śnieg
ERO..................................Niebo twoich oczu
ERO................................. Poezja poranna

2. Walka postu z karnawałem

SZACH-MAT...................... Podpalę wasze serce
PELAGUS.......................... Opowieści sklepowe

3. Bulerias (Piotra Knasieckiego)

Piotr Knasiecki........................Flamenco
Piotr Knasiecki........................Cognac
Piotr Knasiecki........................Pamiętnik z dna szuflady

Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ocalić od zakurzenia, czyli Ink-Antologia. - przez Natasza - 02-12-2011, 12:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości